قیمت آپارتمان‌های ۳۰ متری در تهران+جدول

قیمت آپارتمان‌های 30 متری در تهران+جدول

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، برخی از واسطه‌گران ملکی می‌گویند خریداران میکروآپارتمان‌ها دو دسته هستند. دسته اول دلالان خانه که هدف نوسان‌گیری و فروش با سود بیشتر دارند و دسته دوم زوج‌های جوانی هستند که خود، صاحب ملک یا مستأجر هستند و قصد سکونت در این خانه‌ها ندارند و به جهت سرمایه‌گذاری و اجاره دادن، این خانه‌های ریزمتراژ را خریداری می‌کنند.

بررسی‌‌ فایل‌های خریدوفروش‌ میکروآپارتمان‌های ۳۰ مترمربعی پایتخت نشان می‌دهد برای خرید این واحدها دست‌کم به بودجه‌ای معادل یک میلیارد تا ۳ میلیارد تومان نیاز است.

البته باید در نظر داشت که واحدهایی که با مبلغ یک میلیارد تا یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عرضه شده است، در بافت‌های قدیمی قرار دارد و یا سند آنها قولنامه‌ای است.

3

در محله سلسبیل، آذرماه سال گذشته آپارتمانی ۳۰ متری و ۲۱ سال ساخت،  یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسید اما هم‌اکنون برای واحدی با ۳۰ مترمربع زیربنا و ۲۵ سال عمربنا، ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تعیین شده است.

خبر مرتبط

هزینه اجاره خانه در ۲ شهرک معروف غرب تهران

هزینه اجاره خانه در ۲ شهرک معروف غرب تهران

رصد تازه‌‌‌ترین فایل‌‌‌های عرضه‌شده به بازار اجاره مسکن دو شهرک معروف و قدیمی‌‌‌ساز در غرب شهر تهران نشان می‌دهد هم‌‌‌اکنون متوسط اجاره‌‌‌بهای پیشنهادی هر مترمربع آپارتمان در این دو شهرک، با فرمول اجاره‌‌‌بهای ماهانه کل، حول و حوش ۲۸۰‌هزار تومان است.

همچنین در این تاریخ، یک خانه ۳۵ متری زیر هم‌کف با ۱۱ سال قدمت بنا و واقع در شمیران نو و منطقه ۴ تهران، ۴۲۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده بود اما در اسفندماه سال جاری، آپارتمانی ۳۰ متری و ۳۰ سال ساخت، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد و علاوه بر بافت قدیمی آن، دارای سند قولنامه‌ای است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml