قیمت آپارتمان در تهران / فروشنده ها چرا لاکپشتی حرکت میکنند؟

این روزها بازار مسکن در مقایسه با شرایط عادی با کمبود شدید پرونده مواجه است و حتی افزایش عرضه در فاصله خرداد تا اواسط تیر نیز نتوانسته رونق آن را افزایش دهد.

سه هفته از آغاز فصل طلایی واگذاری املاک می گذرد، روند افزایش عرضه به بازار مسکن بسیار کند پیش می رود و فروشندگان این بازار به تدریج در حرکتی لاک پشتی وارد فضای معاملاتی می شوند.

به گزارش خبرگزاری اخبار تایمز، همچنین مانند ۶ ماه گذشته هیچ آمار موثقی که بتواند به تحلیل شرایط بازار املاک کمک کند از نبض معاملات ملکی در شهر تهران منتشر نشده است و جز بر اساس تحقیقات میدانی و بررسی مستمر پرونده های فروش. ، اطلاع از وضعیت معامله گران این روزها ممکن نیست. . با این حال بررسی های میدانی حاکی از آن است که روند افزایش عرضه برای فروش ملک اگرچه از خرداد ماه آغاز شده است، اما به نظر می رسد با کندی پیش می رود.

به نظر می رسد هر چه به ماه محرم نزدیک می شویم، میل به ورود به بازار مسکن کاهش می یابد و گروهی از تجار ترجیح می دهند طبق سنت هر ساله در این ماه از خرید و فروش ملک خودداری کنند. طبیعتا هر ساله در ماه محرم از تعداد خریداران مسکن کاسته می شود اما امسال بی رغبتی برای فروش بیشتر از سال های دیگر است.

این روزها بازار مسکن در مقایسه با شرایط عادی با کمبود شدید پرونده مواجه است و حتی افزایش عرضه در فاصله خرداد تا اواسط تیر نیز نتوانسته رونق آن را افزایش دهد. از سوی دیگر ورود فروشندگان به بازار روز به روز در حال کاهش است و بعید است در هفته های آینده این روند تغییر کند. در پایان آنچه حداقل تاکنون در مورد بازار مسکن پایتخت به دست ما رسیده این است که امسال احتمالا تابستان بسیار کندی را با معاملات اندک خواهیم داشت. جدول زیر مشخصات و قیمت پیشنهادی آخرین فایل های عرضه شده به بازار مسکن تهران را نشان می دهد.

قیمت آپارتمان در تهران / فروشنده ها چرا لاکپشتی حرکت میکنند؟

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml