بروز ترین قیمت سکه و طلا در بازار

در جریان معاملات امروز بازار ارز و طلا، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا ثابت ماند، اما نرخ ارز در بازار غیررسمی افزایش قیمت داشت. در این مطلب قصد داریم به بروز ترین قیمت سکه و طلا در بازار بپردازیم.

دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس بدون تغییر، ۴۱ هزار و ۹۶۶ تومان و در بخش حواله‌ ۳۸ هزار و ۱۵۰ تومان، کشف قیمت شد‌.

دلار توافقی صرافی امروز در بازار ارز تهران، به قیمت ۴۱ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری و با قیمت ۴۲ هزار تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۶ هزار و ۱۵۰ تومان معامله شد.

همچنین مقابل صرافی‌ها دلالان امروز قیمت دلار غیررسمی را ۵۴ هزار تومان اعلام می‌کردند، افزایش نرخ ارز در بازار غیررسمی منجر به رشد قیمت سکه و طلا در بازار شده است.

 آخرین قیمت سکه و طلا در بازار

امروز سکه امامی (طرح قدیم) در بازار به قیمت ۲۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، به قیمت ۳۳ میلیون تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار، به قیمت ۱۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان نرخ گذاری شد، ربع سکه نیز به نرخ ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد. ‌

امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار به قیمت ۲ میلیون و ۷۱۴ هزار تومان نرخ‌گذاری شد‌، همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۱ میلیون و ۷۵۸ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) در بازار جهانی امروز با افزایش ۶ صدم درصدی حدود ۱۹۹۰ دلار بود.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml