قیمت جدید خودرو اعلام شد | قیمت شاهین پرواز کرد

به گزارش شمانیوز : قیمت خودرو امروزچهارشنبه ۶ دی اعلام شد. قیمت خودرو در کشورما همیشه فراز و نشیب دارد. بر اساس قیمت های اعلامی قیمت خودرو شاهین دچار تغییراتی شده است. در ادامه جدیدترین قیمت خودرو را میخوانید. 

 

تغییر قیمت خودرو امروز

براساس قیمت خودروهای داخلی امروز «شاهینG» با افزایش ۱۰ میلیونی از مرز ۶۰۰ میلیون عبور کرد و وارد کانال جدید شد. طی روزهای گذشته این خودرو در کانال ۵۰۰ میلیونی بالا و پایین می‌شد، اما از روزگذشته برای ورود به کانال ۶۰۰ میلیونی‌ها خیز برداشت و امروز وارد این کانال شد.

از سوی دیگر امروز هم دلار نوسان اندک افزایشی در بازار داشت و روندی خلاف روزهای گذشته را تجربه کرد، اما به گفته فعالان بازار خودرو این نوسان تاثیر چندانی در بازار خودرو نداشته است. 

 

 قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ای S» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار ۶۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و نسبت به روز گذشته رشد ۱۰ میلیون تومانی داشت. اما در میان خانواده کوییک هم «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار رشد ۵ میلیونی ۳۶۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد، اما «کوییک دنده‌ایS» هم در بازار ۳۵۵ میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت.

از سوی دیگر ارزیابی بازار از ثبات خانواده حکایت دارد،‌ با این شرایط «تیبا صندوق‌دار» امروز ۳۳۷ میلیون تومان و «تیبا ۲ معمولی» هم ۳۴۶ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. بررسی بازار همچنین از رشد ۵ میلیونی «ساینا دنده‌ای S» حکایت دارد، این خودرو امروز ۳۸۵ میلیون تومان قیمت‌ خورد.

براساس ارزیابی بازار نشان می‌دهد امروز هم «شاهینG» در بازار امروز همانند روز گذشته بیشترین افزایش قیمت را تجربه کرد و افزایش ۱۰ میلیون تومانی در بازار قیمت گذاری شد.

قیمت خودرو


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml