قیمت جدید گوشت قرمز امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد/ جزییات تغییر قیمت

قیمت گوشت قرمز، امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳، اعلام شد.

قیمت جدید گوشت قرمز امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد/ جزییات تغییر قیمت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس داده‌های منتشرشده، برخی اقلام گوشت نسبت به چند روز گذشته کاهش قیمت و برخی دیگر افزایش قیمت داشتند. اما کدام یک از اقلام گوشت افزایش قیمت و کدام یک کاهش قیمت داشتند؟

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: قیمت گوشت قرمز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چراکه این محصول به عنوان یکی از عناصر اصلی رژیم غذایی مردم به شمار می‌رود. این تغییرات می‌تواند به صورت مستقیم بر زندگی مردم تأثیرگذار باشد. افزایش قیمت این محصول می‌تواند باعث کاهش قدرت خرید مردم شود.

قیمت گوشت قرمز، امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳، اعلام شد. بر اساس داده‌های به‌دست‌آمده، گوشت شقه گوسفندی به‌ازای هر کیلوگرم ۷۴۹ هزارتومان و ران گوسفندی ۸۱۰ هزارتومان به فروش می‌رسند.

گوشت خورشتی بدون استخوان و بدون چربی ۶۵۵ هزار تومان، ماهیچه گوسفندی یک میلیون و ۱۱۰ هزار تومان و راسته مغز گوسفندی سنگسر و شهمیرزاد ۶۵۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

راسته بدون استخوان گوسفندی به قیمت ۸۰۰ هزارتومان، لاشه گوسفندی تنظیم بازار به قیمت ۶۷۹ هزارتومان و گردن گوسفندی به قیمت ۶۷۰ هزار تومان در بازار توزیع می‌شوند.

مقایسه قیمت‌ها

در میان قیمت‌های اعلام‌شده‌ انواع گوشت، بیشتر انواع گوشت نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته اما نیم‌شقه گوسفندی ۵ کیلوگرمی و بسته شقه گوسفندی ۱۰ کیلوگرمی، حدود چهار درصد کاهش قیمت داشته‌اند. از طرفی راسته مغز گوسفندی سنگسر و شهمیرزاد و گوشت خورشتی بدون استخوان و بدون چربی هم رشد ۷ درصدی داشتند. فعلا قیمت سایر اقلام گوشت ثابت بوده و تغییر قیمت نداشته است.

براساس این گزارش، برخی از اقلام گوشت افزایش و برخی نسبت به هفته گذشته، کاهش قیمت داشتند. احتمال می‌رود در چند روز آینده، باز هم اقلام مختلف گوشت، تغییر قیمت داشته باشند.

۲۲۳۲۲۵

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml