قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ تیرماه ۱۴۰۳/ دلار در کف قیمت درجا زد

اقتصاد ۱۰۰- قیمت طلا و سکه امروز سه‌ شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ با کاهش در تمام قطعات و وزن‌ها بازگشایی شد. حباب سکه نیز در تمامی قطعات، روند نزولی طی کرده است. گفتنی است قیمت دلار به نیمه کانال پایانی کریدور پنجم سقوط کرده است.

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۹ تیرماه ۱۴۰۳/ دلار در کف قیمت درجا زد

قیمت طلا و سکه امروز سه‌ شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ با وجود افزایش قیمت اونس جهانی طلا و همراه با افت قیمت دلار در روند نزولی بازگشایی شد. شایان ذکر است، قیمت اونس جهانی طلا امروز با افزایش پنج دلاری، با رقم ۲۳۶۴ دلار به ثبت رسیده است. همچنین قیمت دلار نیز از شب گذشته، در معاملات پشت خطی با کاهش مواجه شده بود و به این ترتیب با آغاز معامات امروز در نیمه کانال پایانی کریدور پنجم نوسانی شده است.

قیمت سکه و طلا ۱۹ تیر

قیمت نقره به گرمی ۶۰ هزار تومان رسید

قیمت اونس جهانی نقره امروز با ۳۰ سنت افزایش، روی رقم ۳۱ دلار و ۶ سنت قرار گرفت؛ گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخل با ۶۴۰ تومان افزایش، گرمی ۶۰ هزار و ۱۱۰ تومان به فروش رسید.

سکه‌های سنگین به کانال پایین‌تر سقوط کردند

قیمت سکه امامی امروز با ۷۲۶ هزار تومان کاهش، به کانال ۳۹ میلیونی سقوط کرد و با رقم ۳۹ میلیون و ۸۸۲ هزار تومان به ثبت رسید؛ سکه بهار آزادی با کاهش ۴۳۰ هزار تومانی به کانال ۳۶ میلیونی سقوط کرد و روی رقم ۳۶ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان قرار گرفت.

همچنین قیمت نیم‌سکه و ربع‌سکه با ۲۰۰ هزار تومان کاهش، به‌ترتیب با رقم‌های ۲۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و ۱۴ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان ثبت شدند و قیمت سکه گرمی نیز بدون تغییر از روز گذشته، با رقم ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به ثبت رسید.

قیمت طلا کاهشی شد

قیمت طلا امروز نیز در روند نزولی بازگشایی و نسبت به روز گذشته کاهشی شده است.. هر مثقال طلا با ۱۱۰ هزار تومان کاهش، روی رقم ۱۴ میلیون و ۵۳۴ هزار تومان قرار گرفته است. هر گرم طلای ۱۸ عیار، با ۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان کاهش، با رقم سه میلیون و ۳۵۵ هزار و ۴۰۰ تومان به فروش می‌رسد. قیمت طلای دست دوم نیز با ۲۴ هزار و ۱۴۵ تومان کاهش، با رقم سه میلیون و ۳۱۱ هزار و ۵۷۷ تومان به ثبت رسیده است.

حباب سکه امروز در تمامی قطعات کاهشی است؛ حباب سکه امامی ۸۰۵ هزار تومان، بهار آزادی ۵۰۷ هزار تومان، نیم‌سکه ۲۵۹ هزار تومان، ربع سکه ۲۲۹ هزار تومان و حباب سکه گرمی نیز ۱۴ هزار تومان کاهش یافت

قیمت دلار امروز با کاهش ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومانی در پله پایانی کریدور پنجم بازگشایی شد. معامله‌گران از تلاش بازارساز در راستای حفظ پایین‌ترین قیمت برای دلار می‌گویند.

قیمت دلار روز سه‌شنبه با کاهش محدودی بازگشایی شد. این افت قیمت باعث تغییر کانال اسکناس دلار نشد. اسکناس آمریکایی در لحظه نگارش این گزارش در نیمه پایینی کانال ۹ از کریدور پنجم در حال معامله است.

Screenshot 2024-07-09 at 12.22.26 PM

معامله‌گران معتقدند بازارساز سخت تلاش دارد قیمت دلار را در کریدور پنجم نگه دارد‌؛ اما حفظ این محدوده مستلزم بالا نرفتن شدید تقاضا است. کارشناسان اقتصادی معتقدند تلاش دولت فعلی تحویل دلار با کمترین قیمت به دولت چهاردهم است.

قیمت تتر با دلار تراز شد

گفتنی است قیمت درهم امروز بدون تغییرنسبت به آخرین معامله روز گذشته با رقم ۱۶ هزار و ۲۰۰ تومانی بازگشایی شد. قیمت تتر روز سه‌شنبه با کاهش ۱۵۰ تومانی بازگشایی شد و روی رقم ۵۹ هزار و ۶۰۰ تومانی ایستاد.

 

پوند انگلیس با کاهش ۲۰۰ تومانی روی قیمت ۷۶ هزار و ۷۱۰ تومانی معامله شد و یورو نیز با کاهش ۲۵۰ تومانی روی رقم ۶۴ هزار و ۷۹۰ تومانی ایستاد.

گفتنی است اسکناس دلار روز سه‌شنبه با رقم ۴۶ هزار و ۴۵۹ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۳ هزار و ۳۷۹ تومانی عرضه شد و ۱۰۰ تومان گران شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml