قیمت طلا و قیمت طلا و سکه امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲ / سکه گران شد + فیلم

اقتصاد ۱۰۰- قیمت طلا و سکه در آخرین روز معاملاتی هفته با روند افزایشی بازگشایی شد. برگشت قیمت دلار به پله هفت کریدور ۵۰ هزار تومانی و روند صعودی طلای جهانی بازار طلای داخلی را در تمام قطعات و وزن‌ها افزایشی کرد.

قیمت طلا و قیمت طلا و سکه امروز ۳ اسفند ۱۴۰۲ / سکه گران شد + فیلم

قیمت طلا و سکه امروز پنجشنبه سوم اسفند به صورت افزایشی بازگشایی شد. در شروع معاملات روز جاری بازار ارز صعودی است و قیمت انس جهانی طلا نیز افزایش هفت دلاری دارد.

Screenshot 2024-02-22 at 12.43.33 PM

کارشناسان اقتصادی معتقدند منطقه ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در هفته‌های گذشته محدوده جذاب قیمت برای سکه امامی بود. به اعتقاد معامله‌گران روند قیمت‌ها در بازار طلا در همین محدوده‌های فعلی مدتی ماندگار خواهد بود و حرکت بعدی بازار بعد از انتخابات مجلس مشخص می‌شود.

گفتنی است در لحظه نگارش این گزارش طلای جهانی با رقم ۲۰۳۲ دلاری در حال معامله است.

بیشترین رشد قیمت، سهم سکه بهار شد

سکه امامی ، امروز پنجشنبه سوم اسفند با افزایش ۲۶۵ هزار تومانی به کانال ۳۳ میلیونی صعود کرد. این قطعه با قیمت ۳۳ میلیون و ۲۰۱ هزار تومان در حال معامله است. سکه‌ بهار با رشد ۴۰۰ هزار تومانی بیشترین افزایش قیمت را در قطعات سکه دارد. سکه بهار امروز به کانال ۳۱ میلیونی راه یافت و روی قیمت ۳۱ میلیون و ۱۹۵ هزار تومانی ایستاده است.

گفتنی است امروز نیم‌سکه و ربع سکه هر یک با افزایش ۱۰۰ تومانی به ترتیب با قیمت ۱۸ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان در حال معامله هستند. در لحظه نگارش این گزارش سکه گرمی بدون تغییر و با همان رقم پنج میلیون و ۹۵۰ هزار تومانی همانند دو روز گذشته در حال معامله است.

حباب سکه افزایشی شد

قیمت طلا  در شروع معاملات امروز با روند افزایشی بازگشایی شد. در لحظه نگارش این گزارش، هر مثقال طلای ۱۸ عیار  افزایش ۷۱ هزار تومانی دارد و با رقم ۱۲ میلیون ۳۱۲ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار افزایش ۱۴ هزار تومانی دارد و روی رقم دو میلیون و ۸۴۱ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۸۰۵ هزار تومانی در حال معامله است.

در لحظه نگارش این گزارش حباب تناسب بالایی با روند قیمت دارد و به غیر از سکه گرمی در تمام قطعات افزایش دارد. حباب سکه‌‌ امامی ۱۲۲ هزار تومان، سکه بهار ۲۶۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۲۹ هزار تومان، ربع سکه ۹۱ هزار تومان افزایش دارد. امروز حباب سکه گرمی ۲۹ هزار تومان کاهش داشت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml