ماجرای مارکوپولو گودرزی!

رئیس سابق فدراسیون ورزش های سه گانه در مسئولیتی کاملا نامرتبط و عجیب، چمدان های خود را برای سفر فوتبالی به هانگژو بسته است.

به گزارش خبرگزاری اخبار تایمز؛ فدراسیون ورزش های سه گانه یکی از آن فدراسیون های آسمان ورزش ایران است که با وجود اهمیت بالایی که در جامعه جهانی به دلیل المپیکی بودن و برخورداری از شرایط خاص در بین ورزشکاران دارد، در سکوت مطلق و تاریکی مطلق ایران فرو رفته است.

پس از اینکه محمدعلی صبور پس از مدت ها از ریاست این فدراسیون کنار رفت و مهدی گودرزی با مانعی مبهم در کشتی به جایگاه فدراسیونی رسید که ساختارش شنا، دو و میدانی و دوچرخه سواری است. وضعیت این فدراسیون برخلاف انتظار به گوشه پاستوهای تیره و مبهم کشیده شده است.
تصدی ریاست فدراسیون سه‌گانه توسط گودرزی بیش از آن‌که نوعی جوان‌گرایی در خروج از فدراسیون‌های ورزشی تلقی شود و منجر به پویایی این رشته مهم المپیکی شود، به جایگاه مناسبی برای ریاست سابق فدراسیون تبدیل شده است. بتواند کرسی های تاثیرگذار ورزش کشور مانند عضویت در هیات اجرایی کمیته ملی المپیک را تصاحب کند.

سفر فوتبالی آقای مارکوپولو به هانگ‌ژو

در حالی که تیم فوتبال امید با سرمربیگری غلامرضا عنایتی و زیر نظر مهران فرقانی در شرایط مساعد و باثباتی قرار دارد و کمترین حاشیه را دارد اما از رئیس کاروان و یا اعضای هیات اجرایی کمیته مشخص نیست برای چه؟ دلیل و حق گودرزی به عنوان عضو تیم رهبری کمیته برای تیم امید انتخاب شد.
سفر فوتبالی آقای مارکوپولو به هانگ‌ژو
این عضو هیئت اجرایی کمیته علاقه مند به سفرهای گردشگری است تا جایی که در تمامی جلسات مربوط به مربیان، داوران و سرپرستان فدراسیون ورزش های سه گانه، خودش به عنوان نماینده ایران به جلسات رفت و حتی نرفت. از طریق سفرهای معمولی به کشورهای کمتر توسعه یافته تا زمانی که به مارکوپولو رفت. هیئت اجرایی تبدیل شده است.

اقدام غیرقانونی مهدی برای بقای صددرصدی در ترای‌اتلون

گودرزی که هنوز نقشش در انتخابات فدراسیونش مشخص نیست، در دوران ریاستش بر سه گانه، انتخابات کمیسیون ورزش سه گانه را برگزار نکرد و علی رغم ناباوری خود، هم به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری و هم به عنوان کاندیدای انتخابات ثبت نام کرد. نماینده مربیان در مجمع، کار غیرقانونی انجام دهد و قانون اساسی را به راحتی انجام دهد.
در شرایطی که اعضای باتجربه و کارکشته تری در هیات اجرایی کمیته ملی المپیک حضور دارند، مشخص نیست چرا بحث مهم مدیریت تیم فوتبال امید به فردی مانند گودرزی واگذار شده است. آن هم بعد از بحث های بی پایانی که در بحث رهبری حبیب کاشانی وجود داشت.
شکی نیست که این عضو هیئت اجرایی علاقه غیرقابل کنترل زیادی به سفرهای برون مرزی و مسئولیت های متوالی دارد، اما از مسئولان کمیته و وزارت ورزش و جوانان در ستاد عالی بازی ها انتظار می رفت جایگاه بهتری را برای آن در نظر بگیرند. تیم ها و کاروان های اعزامی ایران. ; موقعیت خوبی برای مهدی نیست!

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml