میزان موجودی حساب آیت‌الله سلیمانی قبل از ترور

مدیر اداره امور شعب بانک ملی مازندران گفت: آنچه که در رسانه‌های معاند در ارتباط با موجودی ۴۲۰ میلیارد تومانی در حساب بانکی آیت الله سلیمانی عضو فقید مجلس خبرگان رهبری منتشر شده است، به هیچ عنوان صحت ندارد و تکذیب می‌شود.

 هرمز پژولیده روز جمعه افزود: آیت الله سلیمانی تنها برای جابجایی رقم چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به بانک ملی در بابلسر مراجعه کرده بود و به هیچ عنوان ایشان در بانک درخواست وام خرد یا کلان نداشت.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه در روز‌های گذشته رسانه‌های معاند رقم‌های عجیبی از حساب بانکی آیت الله سلیمانی منتشر کردند که به هیچ عنوان این اعداد درست نیست و موجودی حساب ایشان رقم بسیار جزئی بوده است.

مدیر اداره امور شعب بانک ملی مازندران تصریح کرد: در ارتباط با اختلاف قاتل آیت الله سلیمانی با معاون بانک ملی در بابلسر که موضوعاتی مطرح است، تحقیقات گسترده‌ای از سوی نهاد‌های امنیتی و اطلاعلاتی در جریان است به زودی گزارشاتی در این خصوص منتشر خواهد شد.

پژولیده تصریح کرد: اگر در بانک ملی شعبه بابلسر از گذشته تا زمان شهادت آیت الله سلیمانی، قصوری در ارتباط با مسایل امنیتی اثبات شود، به طور حتم با تحقیقات در دست انجام با خاطیان طبق قانون برخورد می‌شود.

آیت الله سلیمانی روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه در یکی از بانک‌های شهرستان بابلسر مورد حمله مسلحانه یک فرد قرار گرفت و جان باخت و ضارب بلافاصله دستگیر و تحت بازجویی نیرو‌های امنیتی قرار گرفت.

عباسعلی سلیمانی اسبوکلائی (زاده ۱۳۲۶ در اسبوکلا سوادکوه) از ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ تا ۹ فروردین ۱۴۰۱ امام جمعه کاشان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml