نکونام به استقلال نزدیک‌تر شد

نکونام به استقلال نزدیک‌تر شد

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال گفت: چند مربی خارجی درخواست داده اند تا به ایران بیایند و از امکانات ما دیدن کنند!

نکونام به استقلال نزدیک‌تر شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت کریمی در حاشیه انتخاب اعضای هیأت مدیره جدید باشگاه استقلال گفت: مجمع برگزار شد و ما مجبور شدیم با پرویز مظلومی و محمد مؤمنی که عضو هیأت مدیره بودند خداحافظی کنیم. آنها تا زمانی که حضور داشتند تلاش زیادی کردند و خود ما هم تا لحظه‌ای که باشیم دست از خدمت برنخواهیم داشت و تلاش می‌کنیم تا استقلال به جایگاه واقعی اش برسد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا انتخاب این دو عضو جدید به عنوان اعضای کمیته فنی باعث جدایی آنها از هیأت مدیره شد، اظهار کرد: این دو موضوع ارتباطی با یکدیگر ندارد. مظلومی و مؤمنی از روز قبل به عنوان اعضای کمیته فنی مشخص شده بودند و من هم نمی‌دانستم امروز آنها از ما جدا خواهند شد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در خصوص انتخاب سرمربی جدید این تیم یادآور شد: با گزینه‌های داخلی و خارجی در حال مذاکره هستیم. استقلال باشگاه بزرگی است و نیاز به یک مربی بزرگ دارد در گذشته یک روش غلط وجود داشت که مسئولان باشگاه برای مذاکره با مربیان خارجی به کشورهای حاشیه خلیج فارس می‌رفتند اما این بار ما تغییر روش دادیم و از مربیان خارجی که درخواست مربیگری در استقلال را دارند خواستیم به تهران بیایند تا امکانات را ببینند و بعد در این خصوص تصمیم بگیرند. چند مربی خارجی درخواست داده‌اند اما باید با صبوری و دقت کامل از بین گزینه‌های داخلی و خارجی یک نفر را به عنوان سرمربی جدید معرفی کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به هواداران قول می‌دهیم یک مربی خوب، باتجربه و کاربلد را به استقلال بیاوریم تا بتوانیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

۲۵۸۲۵۸

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml