هزینه رهن آپارتمان ۶۰ متری در غرب تهران چقدر است؟/ آخرین نرخ رهن و اجاره در صادقیه، پونک و سعادت آباد

هزینه رهن آپارتمان 60 متری در غرب تهران  چقدر است؟/ آخرین نرخ رهن و اجاره در صادقیه، پونک و سعادت آباد

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکو ایران ، به گفته وی، در محله صادقیه، برای رهن کامل واحدی ۶۰ متری و با امکانات، دست‌کم به ۹۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان لازم است.

او در رابطه با قیمت مسکن در این محله نیز می‌گوید، متوسط قیمت هر مترمربع مسکن نوساز حدودا ۱۰۰ تا ۱۳۰ میلیون تومان و متوسط قیمت هر مترمربع مسکن غیر نوساز، بین ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان است.

بررسی فایل‌های مشاوران ملکی نشان می‌دهد که تعداد فایل‌های مشکی(در محدوده میانگین قیمت ملک‌های مشابه منطقه) و سبز(از میانگین قیمت ملک‌های مشابه منطقه پایین‌تر) باهم برابر است؛ فایل‌های قرمز(از میانگین قیمت ملک‌های مشابه منطقه بالاتر) سهم کمتری از فایل‌های مشاوران را به خود اختصاص داده‌اند.

در محله اشرفی اصفهانی، رهن کامل آپارتمانی ۶۵ متری و ۱۴ سال ساخت و بدون پارکینگ و انباری، ۶۰۰ میلیون تومان و رهن کامل واحدی دیگر شهرآرا با ۱۳۳ مترمربع زیربنا و نوساز و دارای امکانات، ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پیشنهاد شده است.

در محله صادقیه، برای رهن آپارتمانی ۱۰۳ متری و ۲۲ سال ساخت، دارای پارکینگ و انباری و بدون آسانسور، ۷۰۰ میلیون تومان و برای اجاره ماهانه آن، ۳ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

photo_2024-02-01_10-51-28

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml