واریزی شگفت انگیز برای این دسته بازنشستگان /کام مستمری بگیران شیرین شد

اقتصاد ۱۰۰- صندوق بازنشستگی فولاد به مناسبت شب یلدا، شروع به توزیع کارت‌های رفاهی حکمت بین بازنشستگان خود کرده است. بازنشستگان، که پیشتر درخواست دریافت این کارت را ثبت کرده بودند، از شب یلدا می‌توانند با مراجعه به دفاتر امور بازنشستگی و ارائه کارت ملی، کارت رفاهی حکمت خود را دریافت نمایند.

واریزی شگفت انگیز برای این دسته بازنشستگان /کام مستمری بگیران شیرین شد

صندوق بازنشستگان فولاد اطلاع داده است که دفاتر امور بازنشستگی در مناطق آماده‌اند تا به سوالات بازنشستگان درباره جزئیات و نحوه استفاده از کارت حکمت پاسخ دهند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری نیز اعلام کرده است که بخشی از معوقات مرتبط با رتبه‌بندی معلمان بازنشسته پرداخت خواهد شد. به گفته وی، حدود ۶۲ هزار نفر از افراد مشمول طرح رتبه‌بندی معلمان بازنشسته هستند.

واریز فوق العاده ویژه برای بازنشستگان

مهدی مسکنی اظهار کرده است که افرادی که در دوره زمانی از تاریخ ۳۱/۶/۱۴۰۰ تا پایان سال ۱۴۰۱ بازنشسته شدند، به دلیل عدم صدور حکم کارگزینی با اعمال رتبه‌بندی در زمان اشتغال، پرونده‌های آنان هنگام تحویل به صندوق بازنشستگی کشوری بدون رتبه‌بندی بوده و در این زمینه تلاش‌ها صورت گرفته است تا این افراد نیز مشمول معوقات رتبه‌بندی شوند.

وی با اشاره به پیگیری‌ها و تلاش‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر کرده و اعلام کرده است که این پرداخت‌ها تا پایان سال به صورت ماهانه و تا تکمیل و تسویه کامل معوقات مشمولان ادامه خواهد یافت.

 
منبع:خبرجو۲۴

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml