قابل توجه بانوان / وام ویژه ۵۰ میلیونی رئیسی برای بانوان خانه دار و شاغل + جزئیات این طرح

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: زنان سرپرست خانوار دهک های ۱ تا ۴ با ضمانت دولت وام می گیرند و مقرر شده که دولت ضامن این افراد باشد.

به گزارش اخبار تایمز؛ انسیه خزعلی در سفر به شهرستان کلات و دیدار با فرماندار و جمعی از هنرمندان صنایع دستی این منطقه و همچنین بازدید از نمایشگاه توانمندسازی بانوان روستایی و عشایری این شهرستان خاطرنشان کرد: در بازگشت به تهران تمام موضوعات مطرح شده امروز از سوی بانوان هنرمند و مسئولین شهرستان را پیگیری خواهد کرد. در مورد صنایع دستی و مسائل مربوط به روستاها و شهرها بحث خواهم کرد.

وی با بیان اینکه اگر در کلات این تعداد روستا و این درصد روستانشین داریم بیانگر غیرت و غیرت مردم این دیار و منطقه است.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تصریح کرد: بانوان باید با تغییراتی که در صنایع دستی ایجاد کرده اند به روز شوند تا بتوانند بازارهای جهانی و منطقه ای را به خود اختصاص دهند.

وی نوار بافی، ابریشم بافی و قالی آقداش را سه محصول مهم صنایع دستی شهرستان کلات برشمرد که قابل ثبت در سطح جهانی است.

خزعلی با بیان اینکه ثبت این سه محصول را در سطح جهانی پیگیری خواهیم کرد، ادامه داد: متاسفانه در همه کشورها به ویژه در بخش عشایری و روستایی برای دریافت تسهیلات و همچنین ضامن با مشکلات جدی مواجه هستند.

وی خاطرنشان کرد: برای زنان سرپرست خانوار دهک های ۱ تا ۴ دولت باید ضامن تسهیلات این افراد باشد. همچنین ضمانت‌های زنجیره‌ای را برای آسان‌تر کردن کارها پیگیری خواهیم کرد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تصریح کرد: یکی از رسالت ها و مسئولیت های مهم دولت در روستاها و شهرهای کوچک تامین زندگی و امکانات به گونه ای است که نه تنها مهاجرت صورت نگیرد، بلکه مهاجرت معکوس جوانان نیز انجام شود. مردم.

وی همچنین افزود: ما به دنبال دانشگاه های مجازی هستیم که بانوان بتوانند در کنار خانواده و فرزندان خود تحصیل کنند و مسئولیت مهم همسری و تربیت فرزند را به خوبی انجام دهند.

پنجمین همایش ملی ظرفیت ها و محدودیت های توانمندسازی زنان روستایی و عشایری به مدت دو روز با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهرستان کلات برگزار شد.

شهرستان مرزی کلات با ۳۵۰۳ کیلومتر مربع وسعت در فاصله ۱۵۱ کیلومتری مرکز استان خراسان رضوی قرار دارد.

این شهرستان با داشتن ۱۴۳ کیلومتر مرز مشترک با ترکمنستان دارای سه بخش، چهار شهر، ۶ دهستان و ۳۶ هزار و ۲۳۷ نفر بر اساس سرشماری نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵ است که ۷۰ درصد جمعیت روستایی و ۳۰ درصد شهری هستند. جمعیت از آن هستند. انجام داده است

بر اساس اعلام دستگاه های خدمات رسان مانند شبکه بهداشت و درمان کلات، جمعیت این شهرستان بیش از ۴۳ هزار نفر است.

وام زنان خانه دار و وام ودیعه مسکن فوری و بدون ضامن

برای دریافت این وام، روی کلمه وام فوری کلیک کنید یا به سایت www.ghesta.ir  مراجعه کنید. اگر پرسشی داشتید، می‌توانید با شماره ۰۲۱۴۷۳۸۶۰۰۰ تماس بگیرید. وام بدون ضامن قسطا در قالب یک کارت اعتباری به نام «قسطاکارت» در اختیار شما قرار می‌گیرد. این کارت، عضو شتاب بوده و همه‌جا معتبر است.

وام فوری قستا بدون ضامن سعی کرده است بهترین خدمات را در زمینه وام در کمترین زمان ممکن به شما ارائه دهد. این تلاش در سال جاری باعث شد تا مردم قستا را به عنوان بهترین وام فوری انتخاب کنند. وام بدون اقساط ضامن، بدون محدودیت برای دریافت و با عنایت ویژه کارگران و کارمندان عزیز و کلیه شهروندانی که در دوره اجاره ملک زندگی می کنند، در خدمت شما عزیزان می باشد. در ادامه با مراحل دریافت وام مسکن آشنا خواهید شد.

قابل توجه بانوان / وام ویژه  50 میلیونی رئیسی برای بانوان خانه دار و شاغل + جزئیات این طرحمراحل دریافت وام فوری قسطا

برای دریافت وام بدون ضامن قسطا باید مراحل زیر را طی کنید:

  • مراجعه به ghesta.ir و ثبت نام وایجاد یک حساب کاربری در سایت قسطا
  • ثبت سفارش جدید و بارگذاری مدارک
  • بعد از یک تا سه روز کاری نتیجه اعتبارسنجی از طرف کارشناسان قسطا به اطلاع شما می‌رسد
  • با توجه به نمره اعتباری شما، مشخص می‌شود که برای دریافت وام به چه چیزی نیاز است(چک یا سفته)
  • سپس با اعلام کارشناسان قسطا، چک یا سفته را ارسال می‌کنید و همزمان قسطا کارت برای شما پست می‌شود

پس از این که قسطاکارت به دست شما برسد می‌توانید نسبت به خرید اقساطی هر کالایی از هر شهر و فروشگاهی اقدام کنید. پس از دریافت قسطا کارت می‌توانید به هر فروشگاهی که دوست داشتید مراجعه کنید و کالای مدنظر خود را بخرید. در واقع شما به صورت نقدی خرید می‌کنید و بعداً اقساط را به قسطا بازپرداخت می‌کنید.

با این روش شما در انتخاب کالا و فروشگاه آزاد هستید. پس می‌توانید به فروشگاه‌های مختلف سر بزنید، قیمت و کیفیت کالاها را مقایسه کنید و یک خرید اقساطی به صرفه داشته باشید.

نحوه بازپرداخت و سود اقساط

بعد از خرید، اقساط را به صورت ۱۲ماهه به قسطا بازپرداخت می‌کنید. برای بازپرداخت اقساط نیازی به مراجعه حضوری نیست و تمام مراحل در سایت قسطا انجام می‌شود. سود اقساط را می‌توانید به صورت کاملاً شفاف و به راحتی در سایت قسطا مشاهده کنید.

خرید اینترنتی اقساطی با وام بدون ضامن قسطا

قسطا کارت هم دقیقاً مثل بقیه کارت‌های بانکی شماست. همان‌طور که با بقیه کارت‌ها می‌توانید از تمام فروشگاه‌ها خرید کنید، با قسطاکارت هم می‌توانید از هر فروشگاهی خرید کنید.

همان‌طور که برای بقیه کارت‌های خود رمز دوم تعریف می‌کنید و به صورت اینترنتی خرید می‌کنید، می‌توانید رمز دوم قسطا کارت را هم فعال کرده و نسبت به خرید اقساطی از تمام فروشگاه‌های آنلاین اقدام کنید.

وام بدون ضامن قسطا ظرف مدت چند روز آماده میشود؟

توجه کنید که تمام مراحل دریافت این وام بدون ضامن بصورت آنلاین انجام میشود و درهیچکدام از مراحل نیاز به مراجعه حضوری نمیباشد و اگر تمام مراحل را به موقع و طبق دستورالعملهای قسطا انجام دهید، میتوانید در کمتر از یک هفته این وام بدون ضامن را دریافت کنید.

قابل توجه بانوان / وام ویژه  50 میلیونی رئیسی برای بانوان خانه دار و شاغل + جزئیات این طرحوام زنان خانه دار

از آنجا که وام قسطا نیازی به ضامن ندارد، میتواند برای زنان خانه دار گزینه مناسبی باشد. در صورتی که افراد نمره اعتباری خوبی داشته باشند میتوانند فقط با سفته وام زنان خانه دار قسطا را دریافت کنند و در صورتی که نمره اعتباری بالایی نداشته باشند ملزم به ارائه چک هستند. که در این صورت میتوان با مشخصات شخصی که دسته چک دارد ثبت نام کنید و وام را به نام آن شخص بگیرید.

بعد از ثبت نام باید اعتبارسنجی شوید. افرادی که نمره اعتباری بالایی دارند با سفته وام دریافت میکنند و وام با چک شخصی بدون ضامن هم به افرادی که نمره اعتباری پایین‌تری دارند تعلق میگیرد.

توجه کنید که برای دریافت این وام نیازی به ضامن ندارید و کل پروسه دریافت وام فوری قسطا بصورت آنلاین انجام میشود و نیازی به مراجعه حضوری نیست. از همه مهم تر اینکه وام بدون ضامن قسطا هیچ محدودیتی ندارد و شما میتوانید با این وام هر کالایی را از هر فروشگاهی نقدی بخرید و بعدا اقساط را به قسطا بازپرداخت کنید.

با تشکر از توجه شما. برای ثبت نام این وام، کلمه ” وام قسطا ” را در مرورگر خود سرچ کنید درصورتی که در مراحل ثبت نام وام قسطا دچار مشکل شدید میتوانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۴۷۳۸۶۰۰۰ سوالات خود را از کارشناسان قسطا بپرسید./ فرارو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml