واکنش جالب عبدی به حضور قلیچ در تمرینات استقلال

واکنش جالب عبدی به حضور قلیچ در تمرینات استقلال

فارس نوشت: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: حضور پیشکسوت پرسپولیس در تمرین استقلال یا برعکس آن اتفاق خوبی است اما نه در این شرایط که می‌تواند استرس‌زا باشد.

واکنش جالب عبدی به حضور قلیچ در تمرینات استقلال

حسین عبدی در خصوص برد پرسپولیس مقابل استقلال در صدمین دربی پایتخت اظهار داشت: این دربی بازی نبود که هیچ یک از دو تیم عقب‌نشینی کنند و هر دو تیم می‌دانستند که برای ماندن در کورس قهرمانی باید برنده شوند. شاید این دربی مثل بسیاری از دربی‌ها کیفیت زیاد خوبی نداشت اما هیجان آن بسیار بالا بود و چه تماشاگران، چه مربیان و چه بازیکنان همگی از هیجان بالای این بازی باخبر بودند. هم پرسپولیس و هم استقلال خوب می‌دانند که بردن در دربی دستاورد بسیار زیادی است حتی اگر در لیگ، قهرمان نشوند. به نظر من این دربی، دربی با کیفیتی نبود اما واقعا هیجان بالایی داشت.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه چقدر برای این تیم شانس قهرمانی قائل هستید،‌افزود: شرایط بگونه‌ای است که قهرمانی دیگر دست خود پرسپولیس است. من بازی سپاهان مقابل ملوان را دیدم. ملوان در این بازی خیلی خوب دفاع می‌کرد و مقابل فشارهای سپاهان دوام آورد. یکی از مواردی که مهم است این است که شما چطور می‌توانید در شرایط حساس هیجانات را کنترل کنید و در این شرایط دیگر مهم نیست که چقدر قوی هستید. سه بازی باقیمانده برای هر سه تیم بسیار حیاتی است و لغزش هر تیم می‌تواند گران تمام شود.

عبدی در پاسخ به این سوال که بعد از برد دربی و در روزهای اخیر از سوی سپاهانی‌ها و استقلالی‌ها شاهد هستیم که ادعا می‌کنند در زمینه داوری به پرسپولیس کمک شده و آیا شما این مسأله را تأیید می‌کنید، گفت: در اینباره نمی‌توانم حرف بزنم و بهتر است که کارشناسان امر در این خصوص صحبت کنند. داوران وقتی قضاوت می‌کنند شاید سلائق مختلفی داشته باشند و می‌بینیم که حتی کارشناسان داوری در خصوص یک صحنه چند نظر مختلف دارند. از طرف دیگر ما VAR نداریم و شاید تصمیم‌گیری در لحظه کار بسیار سختی باشد اما دور از ذهن است که بخواهند به تیمی این چنین کمک کنند آن هم در حالی که نظارت و توجه روی بازی‌ها بسیار زیاد است و در این شرایط نمی‌شود اینطور صحبت کرد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد حضور روز گذشته وحید قلیچ دروازه‌بان اسبق پرسپولیس در تمرین استقلال و دیدار با ساپینتو سرمربی این تیم گفت:‌ من در جریان این مسأله قرار ندارم و نمی‌دانم موضوع چیست اما اگر یک استقلالی به تمرین پرسپولیس بیاید یا یک پرسپولیسی در تمرین استقلال حاضر شود خیلی هم اتفاق خوبی است ولی در این شرایط اینگونه رفتارها می‌تواند استرس‌زا باشد و صورت خوشی ندارد. تنها چیزی که وجود دارد این است که من حرفی نزنم چون در همین سکوت کلی حرف است! ما باید نسبت به شرایط، متوجه باشیم که چه حرفی می‌زنیم و چه کاری انجام می‌دهیم.

۲۵۷ ۲۵۱

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml