واکنش رضا صادقی به خبر ممنوع‌الکاری‌اش

رضا صادقی گفت: برای دومین مرتبه است که ممنوع الکار و ممنوع الخروج می شوم. در این دومین مرتبه ، تقریبا بیست روزی می شود که از ماجرا مطلع شده‌ام.

واکنش رضا صادقی به خبر ممنوع‌الکاری‌اش

به گزارش خبرنگار رکنا، شب گذشته ، بهمن بابازاده، خبرنگار فرهنگی در حوزه موسیقی در صفحه توئیتر شخصی خود از ممنوع الکاری پنج خواننده پاپ کشور با اسامی (رضا صادقی، محسن یگانه، امیر مقاره (ماکان بند)، بابک جهانبخش و امید حاجیلی) خبر داد.

بهمن بابازاده اعلام کرده بود این هنرمندان از سوی «کمیته پیگیری وضعیت چهره ها» در ایران ممنوع الکار شده اند. تعدادی از این اسامی مثل رضا صادقی، علاوه بر ممنوع الکاری، ممنوع الخروج نیز شده اند.

رضا صادقی ، خواننده سرشناس ایران در گفت و گو با خبرنگار رکنا در مورد خبری که از  ممنوع الکاری و ممنوع الخروجی وی منتشر شده است اینگونه توضیح داد:  ” البته برای دومین مرتبه است که ممنوع الکار و ممنوع الخروج می شوم. در این دومین مرتبه ، تقریبا بیست روزی می شود که از  ماجرا مطلع شدم آنهم  زمانی متوجه شدم که سایت هنر تیکت که محلی برای فروش بلیت کنسرتم در سمنان بود با دستور، فضای بلیت فروشی را بست.”

رضا صادقى تور کنسرت های اروپا را یکبار برای همدردی با اتفاقات اخیر کنسل کرد. که احتمال می‌رود خبر ممنوع الکار شدن که منتشر شده با این مورد ارتباط داشته باشد.  

صادقى در این باره گفت : دقیقا مطلع نیستم اصل ماجرا چیست. به حتم در روزهای آینده جزئیات دقیق تری مشخص خواهد شد.به هر حال در اغلب موارد برای ممنوع الکاری ها، سند کتبی ارائه نمی شود.”

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml