واکنش فدراسیون کشتی به جنجال پیش آمده در هیئت کشتی مازندران

روابط عمومی فدراسیون کشتی در مورد حاشیه به وجود آمده در مجمع انتخاباتی هیئت کشتی مازندران توضیحاتی را به جهت تنویر افکار عمومی ارائه داشت.

روابط عمومی فدراسیون کشتی نوشت: «حضور خبرنگاران در مجامع انتخاباتی با موافقت رئیس مجمع انجام می شود و شاهد این بوده ایم که مجامع انتخابی ورزشی نیز در گذشته بدون حضور اصحاب محترم رسانه برگزار شده است.
با توجه به اهمیت مجمع انتخاباتی هیئت کشتی مازندران و حسن نیت فدراسیون کشتی، به منظور احترام به جایگاه مهم اصحاب رسانه و اطلاع رسانی صحیح در کشتی کشور، رئیس فدراسیون کشتی بعنوان رئیس مجمع اجازه حضور خبرنگاران در این مجمع را داد و تصاویر، فیلم ها، اخبار و مصاحبه هایی که از سوی رسانه های مختلف منتشر شده حاکی از این موضوع است.
شایان ذکر است که در این مجمع تعداد بالایی از خبرنگاران حضور داشته اند و در امر اطلاع رسانی صحیح و درست اخبار و وقایع نیز رسالت خود را به خوبی انجام داده اند.
اما این موضوع که در حین صحبت های رئیس فدراسیون کشتی که مورد تأیید جمع کشتی گیران ملی پوش حاضر در مجمع نیز بوده است، خبرنگاری که در حوزه ی ورزشی نیز فعالیت ندارد، به یک باره درباره صحبت های رئیس فدراسیون جمله ای خارج از عرف را بیان داشته و در ادامه آن نیز دلیل این کار خود را با یک جمله ی غیر محترمانه تکمیل کرده است، قطعا در شأن اعضای حاضر در مجمع و کشتی کشور نبوده و رئیس مجمع بعنوان نماینده جامعه بزرگ کشتی از اختیارات قانونی خود استفاده نموده و مانع از ادامه حضور فرد توهین کننده در مجمع شده است.
خاطرنشان می سازد، فدراسیون کشتی همواره اصحاب محترم رسانه را بعنوان یک بازوی پرتوان برای پیشرفت کشتی کشور در دنیا می داند و در تمامی برنامه ها، مسابقات، اردوها و مراسمات میزبان این عزیزان بوده و از حضور حداکثری آن ها استقبال نموده است.»

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml