واکنش موسوی به ماجرای کاهش وزن: معتاد شده‌ام!

واکنش موسوی به ماجرای کاهش وزن: معتاد شده‌ام!

تسنیم نوشت: کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: امسال از حضور بازیکن تاثیر گذاری مثل میلاد عبادی‌پور محروم هستیم که این موضوع به ما لطمه خواهد زد.

واکنش موسوی به ماجرای کاهش وزن: معتاد شده‌ام!

محمد موسوی، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از تمرین عصر امروز چهارشنبه تیم ملی اظهار داشت: تیم ملی ایران پتانسیل خوبی داشته و دارد البته امسال از حضور بازیکن تاثیرگذاری مثل میلاد عبادی‌پور محروم هستیم که این موضوع به ما لطمه خواهد زد.

کاپیتان تیم ملی ایران ادامه داد: بازیکنان جوان و سایر بازیکنان باید خلا میلاد عبادی‌پور را پر کنند. همه ما در حال تلاش هستیم و باید بگویم شرایط بهتر از سال گذشته است. امیدوارم حمایت‌ها از تیم ملی بیشتر شود تا عملکرد و نتایج بهتری داشته باشیم.

موسوی در مورد کاهش ظاهری وزنش به شوخی گفت: معتاد شده‌ام! من همیشه حدود ۹۵ کیلو بودم ولی در چند هفته گذشته تمرین مستمر نداشته‌ام و کمی لاغر به نظر می‌رسم.

موسوی ادامه داد: مسائل فنی در این بین وجود دارد که نمی خواهم در مورد آنها صحبت کنم. به اعتقاد من باید از همه ظرفیت‌های والیبال استفاده شود یکی از مواردی که به آن اشاره داشتم استفاده از پرواز های با کیفیت تر بود. ما بازیکنان قد بلندی هستیم و ۱۴ ساعت حضور در پروازهای معمولی برای ما بسیار خسته کننده است. به این دلیل که بیشتر وقت ما پس از پرواز به ریکاوری می‌گذرد و زمانی برای تمرین نخواهیم داشت.

کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: شرایط بهتر شده و گام‌های موثری برای بهبود آن برداشته شده است. تیم ملی پیش از این برای همه مهم بود ولی من احساس می‌کنم و اهمیت آن کمتر شده است. اصحاب رسانه می‌توانند در این بین تاثیر زیادی داشته باشند تا والیبال مثل سال‌های گذشته نقل محافل شود.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml