پاسخ منفی مودریچ به پیشنهاد جذاب عربستان

پاسخ منفی مودریچ به پیشنهاد جذاب عربستان

تسنیم نوشت: هافبک کهنه‌کار سفیدپوشان مادریدی برنامه‌ای برای ترک این تیم ندارد.

پاسخ منفی مودریچ به پیشنهاد جذاب عربستان

بعضی رسانه‌های اسپانیایی گزارش داده‌اند که با پیوستن جود بلینگام به رئال مادرید، جایگاه لوکا مودریچ در ترکیب اصلی این تیم به خطر خواهد افتاد، برای همین این هافبک کروات در حال ارزیابی پیشنهادهایش است. بر اساس گزارش پایگاه خبری «اوکی دیاریو» اسپانیا؛ مودریچ ۳۷ ساله پس از دریافت پیشنهادی ۱۲۰ میلیون یورویی از النصر عربستان، به مدیران باشگاه رئال مادرید اعلام کرده که می‌خواهد این باشگاه را در تابستان پیش‌رو ترک کند.

با این حال، فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ لوکا مودریچ پیشنهادی از عربستان را نپذیرفته و قصدی هم برای این کار ندارد. برنامه او ماندن در رئال مادرید است و از چندین هفته پیش برای تمدید یکساله قراردادش با باشگاه رئال مادرید به توافق دست یافته است. لوکا می‌خواهد با پیراهن رئال به بازی‌اش ادامه دهد و آمدن بلینگام برنامه او را تغییر نخواهد داد.

او در سال ۲۰۱۲ از تاتنهام به رئال مادرید پیوست و در این مدت در ۴۸۷ بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار ۳۷ گل‌زده و ۷۷ پاس‌گل را از خود به‌جای گذاشته است. مودریچ تاکنون به سفیدپوشان مادریدی برای کسب ۲۳ جام مختلف کمک کرده است از جمله سه قهرمانی در لالیگا و پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml