پدیده واقعی جام ملت‌های آسیا کشف شد/ تیپ، چهره و رفتار، درجه یک!

پیتر سگرت - تاجیکستان

تیم ملی فوتبال تاجیکستان تا اینجای کار از شگفتی‌سازان جام ملت‌های آسیا محسوب می‌شود.

از معدود دفعاتی است که با تماشای فوتبال در آسیا، اوقات خوشی را سپری می‌کنیم؛ چقدر جام ملت‌های آسیا، این بار جذاب و پرحادثه است. تورنمنتی که در آن چهره‌های جدید هم کشف می‌شوند.

باور این‌که روزی بازی تیم‌های امارات و تاجیکستان را تماشا کنیم خیلی سخت بود اما این اتفاق سرانجام برای خیلی‌ها رخ داد که دلیل اصلی‌اش، حضور این چهره فتوژنیک در تیم ملی تاجیکستان بود؛ آقای پیتر سگرت که موفق شد در فوتبال تاجیکستان تاریخ‌ساز شود.

صعود تا این مرحله برای تیم‌هایی مثل تاجیکستان، کمتر از حضور در جام جهانی نیست و چقدر هم این مربی با تیپ و قیافه خاصی که دارد، بلندپرواز است. او آرزو دارد تیمش مثل مراکش که در جام جهانی درخشید، تاثیرگذار باشد و حتی مقابل تیم ملی ایران در فینال جام ملت‌های آسیا به میدان برود؛ جالب است که تاجیکستان هم خواب حضور در فینال را می‌بیند و همین نکته، خاص بودن این جام را به ما یادآوری می‌کند.

پیتر سگرت در پایان بازی با امارات، سراغ دروازه‌بان مغموم این تیم رفت و او را از زمین بلند کرد؛ یک رفتار جذاب و قابل تامل که می‌تواند در فوتبال آسیا، الگوی مناسب باشد.

از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا نباید غافل شد؛ این یگانه جام در فوتبال آسیاست که تقریبا همه دیدارهایش جذاب و دیدنی از آب درآمده اند؛ مرحله حذفی که طبعا جای خود دارد و هیچ تیمی حق اشتباه در آن ندارد.

در همین ارتباط: آرزوی بازی با ایران در فینال جام ملت‌های آسیا را داریم/ هیچکس نمی‌داند تا کجا می‌توانیم پیشروی کنیم

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml