پرداخت وام به باشگاه‌های خصوصی و متقاضیان ساخت اماکن ورزشی + جزئیات

رئیس ورزش و جوانان نهاوند از پرداخت وام و تسهیلات تبصره ۱۶ و ۱۸ به باشگاه‌های خصوصی و طرح‌های ورزشی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اخبار تایمز؛ سلیمان جوانمردی گفت: به منظور حمایت از باشگاه‌های خصوصی در سطح شهرستان، توسعه زیرساخت‌های ورزشی توسط بخش خصوصی و ایجاد اشتغال در حوزه ورزش، اداره‌کل ورزش و جوانان استان همدان در قالب تبصره ۱۶ و ۱۸ اقدام به پرداخت وام و تسهیلات به باشگاه‌های خصوصی و متقاضیان اماکن ورزشی در تمامی رشته‌های ورزشی در سطح شهر‌ها و روستا‌های تابعه شهرستان نهاوند می‌کند.

او گفت: وام تبصره ۱۶ در دو مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان و ۳۰۰ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصدی به باشگاه‌های ورزشی خصوصی دارای پروانه فعالیت پرداخت می‌شود و کسانی که وام ۳۰۰ میلیون تومانی را دریافت می‌کنند، باید حتما برای یک نفر ایجاد اشتغال کنند.

رئیس ورزش و جوانان نهاوند گفت: تسهیلات تبصره ۱۸، هم برای تجهیزات و توسعه باشگاه‌های خصوصی و هم برای اجرا و احداث طرح‌ها و اماکن ورزشی در سطح شهرستان پرداخت می‌شود که در تبصره ۱۸ سود وام برای روستا‌ها ۴ درصد و برای شهر‌های نهاوند، گیان، برزول و فیروزان ۱۱ درصد است.

جوانمردی گفت: وام‌های تبصره ۱۸ سقف ریالی نداشته و براساس میزان طرح است، اما وام‌های ۱۵۰ و ۳۰۰ میلیون تومانی تبصره ۱۶ محدود بوده و اولویت با متقاضیانی است که سریعا نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml