پرستار کودک در منزل پرستار سلام پایتخت

پرستار کودک در منزل پرستار سلام پایتخت

معرفی پرستار سلام : بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت دارای مجوز رسمی و سه سعبه در شرق ، غرب و شمال تهران و از همه مهم تر دارای بیش از ۳۰۰۰ باز خورد از مشتریان در این بیش از ۱۲ سال فعالیت ( بیش از ۳۰۰۰ رضلیتمندی مشتری که لینک مشاهده آن را در انتهای صفحه قرار می دهیم ) دارد

یکی از خدمات پرستار سلام اعزام و استخدام پرستار پرستار کودک در منزل تهران می باشد پرستار کودک در منزل را به نام های مختلفی منجمله پرستار کودک ، مراقب کودک ، نگهدار کودک ، مادریار ، کودک یار و مربی کودک در منزل دسته بندی می شوند که در حالت کلی برابرند و در جزئیات متفاوت هستند.

سایر خدمات پرستار سلام را نیز در انتهای صفحه قرار می دهیم

اهمیت پرستار کودک در منزل

در دنیای امروز، بسیاری از خانواده‌ها به دلیل مشغله‌های کاری و زندگی، فرصت کافی برای رسیدگی به امور فرزندان خود را ندارند. در این شرایط، استخدام پرستار کودک می‌تواند یک راه‌حل مناسب برای رفع این مشکل باشد.

پرستار کودک فردی است که در زمینه مراقبت و نگهداری از کودکان آموزش دیده است. او می‌تواند به والدین در اموری مانند تغذیه، بهداشت، تربیت و آموزش کودک کمک کند.

وظایف پرستار کودک

وظایف پرستار کودک در منزل به سن و نیازهای کودک بستگی دارد. به طور کلی، وظایف یک پرستار کودک عبارتند از:

 • مراقبت از سلامت جسمی و روحی کودک در منزل
 • تغذیه و شیردهی به کودک ( مدیریت تغذیه نوزاد بسیار مهم می باشد )
 • تعویض پوشک و لباس کودک ( نظافت کودک )
 • حمام کردن کودک به صورت مناسب و زمان بندی شدن ، حمام نوزاد در منزل نیاز به مهارت نیز دارد
 • بازی و سرگرم کردن کودک ( اگر بازی های آموزنده باشد بسیار مناسب تر می باشد یا حداقل بازی هایی که بد آموزی نداشته باشد
 • کمک به کودک در انجام امور روزانه مانند خواب
 • خواب منظم کودک و نوزاد ( پرستار کودک بداند چه زمانی نباید کودک را خسته کند و چه زمانی زمان خواب نوزاد و کودک است که می تواند با بازی کردن انرژی کودک را کاهش دهد تا راحت تر بخواب برود )
 • تربیت و آموزش کودک در مسائل اجتماعی ، سرویس رفتن به تنهایی و …

شرایط استخدام پرستار کودک

برای استخدام پرستار کودک در منزل، باید به برخی نکات توجه داشته باشید. از جمله این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجربه و مهارت پرستار کودک ( تمام پرستاران بخش پرستار کودک و نوزاد در منزل پرستار سلام در این بیش از ۱۲ سال فعالیت پرستار سلام دارای رزومه کاری یعنی تجربه کار در قراردادهای مختلف را دارند و مهارت و رضایتمندی کارفرمایان قبلی آن ها قابل استعلام است )
 • سابقه کاری پرستار کودک ( همانطور که در قسمت فوق ذکر شده پرستار کودک در پرستار سلام رزومه قابل استعلام گیری دارند )
 • مدارک تحصیلی و آموزشی پرستار کودک ( بیشتر اوقات خانواده ها به یک مراقب کودک در منزل نیاز دارند که در امور منرل و آشپزی نیز به ایشان کمک کند و در مواردی نیز به مربی کودک در منزل با سابقه و مدرک مربی گری در مهد کودک و یا تحصیلات مرتبط با کودک مانند روانشناسی کودک و … )

شخصیت و اخلاق پرستار کودک

پرستار کودک در منزل تهران پرستار سلام پایتخت

ویژگیهای اصلی تیپ شخصیتی ESFJ که مناسب پرستاری از کودک هستند

 • از کمک به دیگران لذت می‌برند.
 • نیازمند تأیید هستند.
 • دوست دارند که مهربانی و بخشندگی آنها مورد توجه و تأیید دیگران قرار بگیرد.
 • نسبت به نیازها و احساسات دیگران حساس هستند.
 • به خوبی احترام و مراقبت مورد نیاز دیگران را فراهم می‌کنند.
 • می‌خواهند که دیگران آنها را دوست بدارند.
 • به راحتی در اثر نامهربانی و بی تفاوتی لطمه می‌بینند.
 • سیستم ارزشی آنها بیشتر از اصول اخلاقی و درونی مبتنی بر منابع بیرونی و اجتماعی است.

چگونه یک پرستار کودک خوب انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک پرستار کودک خوب، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • مدارک تحصیلی و آموزشی پرستار کودک را بررسی کنید ( البته بیشتر در ارتباط با مربی کودک در منزل هست که این مدارک چک می شود نه مراقب و پرستار کودک )
 • با سابقه کاری پرستار کودک آشنا شوید ( این مورد نقطه قوت پرستار سلام می باشد که همه پرستار های کودک رزومه ها قابل استعلام از کارفرماهای قبلی را دارند
 • با پرستار کودک ملاقات کنید و با او صحبت کنید. ( در پرستار سلام اول مصاحبه تلفنی که اگر اوکی نودین وقت شما برای مصاحبه حضوری تلف نشود و اگر اوکی بودید مصاحبه حضوری و اینجا باز کار تمام نشده و چند روز آزمایشی باهم همکاری می کنید برای سنجش کیفیت کار و در صورت رضایت یا تشریف می یارید دفتر و یا با پیک قرارداد رسمی برای شما ارسال می شود .
 • از خانواده‌های دیگر که از پرستار کودک استفاده کرده‌اند، نظر آنها را بپرسید در پرستار سلام بسیار راحت می توانید از کارفرماهای قبلی س.ال کنید

قیمت پرستار کودک در تهران

قیمت پرستار کودک در تهران به عوامل مختلفی مانند سن کودک، ساعت کاری پرستار، تجربه و مهارت پرستار و محل زندگی شما بستگی دارد. به طور کلی، قیمت پرستار کودک در تهران بین ۱۲ میلیون تا ۱۶ میلیون تومان در ماه است. برای ۸ ساعت در روز و ۶ روز در هفته به غیر از جمعه ها …

مکان‌های ارائه‌دهنده خدمات پرستار کودک در تهران

در تهران، شرکت‌ها و موسسات مختلفی مانند پرستار سلام خدمات پرستار کودک را ارائه می‌دهند

در ادامه، به معرفی برخی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرستار کودک در تهران می‌پردازیم:

پرستاری در منزل آسیاسلامت

پرستاری در منزل دنیای آرامش

پرستاری در منزل مهرآوران چتر فیروزه ای

پرستاری در منزل آرام هموطن سلامت

این شرکت‌ها پرستارانی مجرب و آموزش دیده را به خانواده‌ها معرفی می‌کنند، اما هیچ کدام از آن ها دارای بیش از ۳۰۰۰ رضایتمندی مشتری مانند پرستار سلام نیستند و حتی یک ششم این میزان از رضایتمندی را نیز ندارند.

پرستار کودک می‌تواند یک کمک‌یار ارزشمند برای والدین باشد. اگر به دنبال راهی برای رسیدگی به امور فرزندان خود هستید، استخدام پرستار کودک از پرستار سلام می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.

برای آشنایی بیشتر با خدمات پرستار کودک در منزل تهران در عنوان های زیر که در گوگل هم زیاد سرچ شده اند چند نمونه کار گرستاری از کودک در منزل را برای شما قرار می دهیم

 • پرستار کودک میخوام
 • استخدام پرستار کودک پاسداران
 • استخدام پرستار کودک تجریش
 • استخدام پرستار کودک الهیه
 • استخدام پرستار کودک نیاوران
 • استخدام پرستار کودک در منزل تهران

استخدام پرستار کودک در منزل تهرا پرستار سلام

استخدام پرستار کودک پاسداران

>> نمونه کار استخدام پرستار کودک در منزل / مراقبت از دو کودک تنها در پاسداران

>> توضیحات پرستار کودک در منزل تهران : مراقبت از کودک سه ساله و چهار ساله تنها در پاسداران ، پرستاری بالای ۳۵ سال و متاهل می خوان

>> حقوق و قیمت پرستاری از کودک در منزل پاسداران : ۱۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان

>> ساعت کاری : ۹ صبح تا ۷ شب ( سه روز در هفته هزینه اسنپ برگشت را حساب می کنن )

>> محدوده  و محل کار پرستاری از کودک در منزل : پاسداران تهران

استخدام پرستار کودک تجریش

نمونه کار >> استخدام پرستار کودک در منزل در تجریش

>> توضیحات نگهداری از سه کودک در منزل تجریش : مراقبت و کمک در درس ها به سه کودک تنهای ۱۰، ۸ و ۶ ساله بهمراه ناهار و صبحانه، پنجشنبه ها تا ساعت ۱۳ و روزای تعطیل خودشون هستن پرستار نمی خوان

>> حقوق و قیمت پرستار کودک در منزل تجریش در آبان ۱۴۰۲ : ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( البته یه مقدار بالاتر هم گفتن مشکلی نیست )

>> ساعت کاری پرستار کودک در منزل تهران تجریش : ۸ صبح تا ۴ عصر (جمعه ها تعطیل و ۱۶ تا از تعطیلات رسمی هم تعطیل)

>> محدوده و آدرس محل کار مراقبت و نگهداری از سه کودک در منزل ، تجریش ، فاز ۲ ، خ مخابرات

استخدام پرستار کودک نیاوران

نمونه کار >> استخدام پرستار کودک در منزل نیاوران

>> توضیحات و شرح وظایف مراقب کودک در منزل تهران نیاوران : مراقبت و نگهداری از کودک ۳.۵ ساله دختر و کودک ۶ ساله دختر مادر در منزل هستن و به شما در پرستارس از دو کودک کمک می کنن

>> حقوق و قیمت پرستار کودک در منزل نیاوران در آبان ماه ۱۴۰۲ : ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان

>> ساعت کاری پرستار کودک : ۹ صبح ۵.۳۰ عصر ( جمعه ها تعطیل )

>> محدوده : پرستاری از کودک در نیاوران نزیدک میدان خبیر

استخدام پرستار کودک الهیه

موسسه پرستار سلام بخش پرستاری کودک در منزل ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴ : گاهی اوقات مانند نمونه کاری که در قسمت پایین همین محتوا قابل مشاهده می باشد از مراقب کودک در منزل درخواست می شود که نظافت منزل و آشپزی را هم در حد سبک انجام دهند.

نمونه کار پرستار سلام در زمنیه مراقبت و آموزش کودک بعلاوه  ( استخدام مربی کودک در منزل تهران ) >> امور منزل و آشپزی : خانم احسانی

📌 توضیحات نمونه کار پرستار کودک میخوام : امور منزل و آشپزی در حد عرف و سبک به همراه مراقبت ، آموزش و کمک به انجام تکالیف به کودک ۶.۵ ساله که ۱۲ ظهر تا ۶ عصر مدرسه هستن ، اکثر اوقات مادر و خواهرشون سرکار هستند نیروی زیر ۳۵ سال که بتواند با کودک خجالتی ارتباط خوبی برقرار کند . ( استخدام مربی کودک در منزل تهران )

شماره تماس بخش پرستاری از کودک در خانه پرستار سلام با مجوز رسمی و بیش از ۱۲ سال تجربه در زمینه خدمات پرستاری و مراقبتی و خانه داری در منزل ، برای درخواست استخدام پرستار کودک در منزل تهران و حومه تهران تماس بگیرید .

>> حقوق  پرستار کودک در منزل تهران : ۱۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان

>> ساعت کاری پرستار کودک در منزل تهران : شبانه روزی
( یکشنبه ها تعطیل هستید )

>> محدوده : استخدام پرستار کودک در منزل تهران  الهیه ، خیابان کوهیار

استخدام پرستار کودک در منزل تهران

پرستار سلام، بهترین گزینه برای استخدام پرستار کودک در منزل تهران

پرستار سلام، یک شرکت معتبر و فعال در زمینه خدمات پرستاری در منزل است که با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت، توانسته رضایت مشتریان خود را در سراسر کشور جلب کند. این شرکت، خدمات متنوعی را در زمینه پرستاری از کودکان، سالمندان و بیماران ارائه می‌دهد.

استخدام پرستار کودک در منزل تهران

یکی از خدمات پرطرفدار شرکت پرستار سلام، استخدام پرستار کودک در منزل است. این شرکت، پرستارانی را با تجربه و مهارت کافی برای نگهداری از کودکان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. پرستارانی که توسط شرکت پرستار سلام استخدام می‌شوند، دارای مدارک تحصیلی معتبر و همچنین تجربه کاری در زمینه پرستاری از کودکان هستند.

چرا باید پرستار کودک را از شرکت پرستار سلام استخدام کنیم؟

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید پرستار کودک را از شرکت پرستار سلام استخدام کنید. از جمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

* تجربه و مهارت پرستاران: پرستارانی که توسط شرکت پرستار سلام استخدام می‌شوند، دارای تجربه و مهارت کافی برای نگهداری از کودکان هستند. این پرستاران، دوره‌های آموزشی تخصصی پرستاری از کودکان را گذرانده‌اند و با اصول مراقبت از کودکان آشنا هستند.

* اعتمادسازی: شرکت پرستار سلام، یک شرکت معتبر و باسابقه است که به اعتبار خود اهمیت می‌دهد. این شرکت، با اعزام پرستارانی با تجربه و مهارت کافی، می‌تواند خیال شما را از سلامت و امنیت کودکانتان راحت کند.

* خدمات متنوع: شرکت پرستار سلام، خدمات متنوعی را در زمینه پرستاری از کودکان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با توجه به نیازهای خود، از خدماتی مانند نگهداری از کودکان، آموزش کودکان، بازی با کودکان، و … استفاده کنید.

* قیمت مناسب: شرکت پرستار سلام، خدمات خود را با قیمتی مناسب ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مقایسه قیمت‌های شرکت‌های مختلف، بهترین قیمت را برای خدمات پرستاری کودک دریافت کنید.

مراحل استخدام پرستار کودک از شرکت پرستار سلام

مراحل استخدام پرستار کودک از شرکت پرستار سلام به شرح زیر است:

۱. تماس با شرکت پرستار سلام و ثبت درخواست
۲. دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان شرکت
۳. انتخاب پرستار مناسب
۴. هماهنگی با پرستار برای زمان حضور در منزل
۵. پرداخت هزینه خدمات

هزینه استخدام پرستار کودک از شرکت پرستار سلام

هزینه استخدام پرستار کودک از شرکت پرستار سلام، با توجه به عواملی مانند تجربه و مهارت پرستار، مدت زمان حضور پرستار در منزل، و همچنین نوع خدمات درخواستی شما متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از هزینه دقیق خدمات، می‌توانید با کارشناسان شرکت پرستار سلام تماس بگیرید.

نتیجه‌گیری

اگر به دنبال یک شرکت معتبر و باتجربه برای استخدام پرستار کودک در منزل تهران هستید، شرکت پرستار سلام بهترین گزینه برای شماست. این شرکت، با اعزام پرستارانی با تجربه و مهارت کافی، می‌تواند خیال شما را از سلامت و امنیت کودکانتان راحت کند.

کلمات کلیدی:

پرستار کودک در منزل تهران ، شرکت پرستار سلام ، استخدام پرستار کودک ، نگهداری از کودکان ، آموزش کودکان

پرستار کودک میخوام پرستار سلام

پرستار کودک می خوام

برای استخدام پرستار کودک، می‌توانید از روش‌های زیر اقدام کنید:

* تماس با شرکت‌های خدمات پرستاری

شرکت‌های خدمات پرستاری، پرستارانی را با تجربه و مهارت کافی برای نگهداری از کودکان در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. شما می‌توانید با تماس با این شرکت‌ها، درخواست خود را ثبت کنید و پرستار مناسب را انتخاب کنید.

* جستجو در سایت‌های اینترنتی

در سایت‌های اینترنتی، آگهی‌های زیادی برای استخدام پرستار کودک وجود دارد. شما می‌توانید با بررسی این آگهی‌ها، پرستار مورد نظر خود را پیدا کنید.

* پرس و جو از آشنایان و دوستان

اگر آشنایان یا دوستانی دارید که از خدمات پرستار کودک استفاده کرده‌اند، می‌توانید از آنها برای معرفی پرستار مناسب کمک بگیرید.

اما بهترین گزینه استخدام پرستار کودک در منزل تهران از شرکت پرستار سلامی است که متخصص این حوزه می باشد و بیش از ۳۰۰۰ رضایت مندی مشتری در طول بیش از ۱۲ سال فعالیت خود دارد

در هنگام استخدام پرستار کودک، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

* تجربه و مهارت پرستار: پرستار باید دارای تجربه و مهارت کافی برای نگهداری از کودکان باشد.
* اعتمادسازی: پرستار باید فردی قابل اعتماد باشد که بتوان به او اعتماد کرد.
* خدمات مورد نیاز: باید مشخص کنید که از پرستار چه خدماتی انتظار دارید.
* هزینه خدمات: هزینه خدمات پرستاری کودک، با توجه به عواملی مانند تجربه و مهارت پرستار، مدت زمان حضور پرستار در منزل، و همچنین نوع خدمات درخواستی شما متفاوت خواهد بود.

اگر به دنبال یک پرستار کودک باتجربه و قابل اعتماد هستید، می‌توانید از خدمات شرکت پرستار سلام استفاده کنید. این شرکت، با اعزام پرستارانی با تجربه و مهارت کافی، می‌تواند خیال شما را از سلامت و امنیت کودکانتان راحت کند.

برای استخدام پرستار کودک از شرکت پرستار سلام، کافی است با شماره ۰۲۱۸۸۴۹۹۴۰۴ (۱۰ خط) و ۰۹۱۲۷۶۸۳۲۲۴ تماس بگیرید. کارشناسان این شرکت، پس از دریافت اطلاعات لازم از شما، مناسب‌ترین پرستار را برای شما انتخاب و اعزام خواهند کرد.

خدمات پرستار سلام در منزل استخدام پرستار در منزل

سایر خدمات پرستار سلام در تهران علاوه بر پرستاری کودک در منزل

پرستاری مراقبت و نگهداری از سالمند و بیمار در منزل

اعزام خدمتکار برای نظافت منزل و منزل

همراه بیمار در بیمارستان ( پرستار بیمار در بیمارستان )

تزریقات ، سرم تراپی و پانسمان در منزل ، انجام انواع آزمایشات در منزل ، تعویض سوند

ماساژ در مانی در منزل و ماساژ ریلکسی

اعزام پزشک و کارشناس زخم ، اجاره و فروش تجهیزات پزشکی و …

خدمات در منزل پرستار سلام کامل است و وقتی به ما افتخار دهید و به ما اعتماد کنید با یک تماس هر خدماتی در منزل بخواهید در خدمت هستیم

برای مشاهده ۳۰۰۰ رضایتمندی مشتری در بخش های مختلف خدمات پرستار سلام روی لینک زیر را لمس کنید

تظرات مشتریان پرستار سلام

برای مشاهده خدمات پُر طرفدار پرستار سلام ( www.Hi-Nurse.com ) هم می توانید روی لینک های زیر را لمس یا کلیک نمایید.

پرستار کودک در منزل

پرستار سالمند در منزل

نظافت منزل و آشپزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml