پشیمانی النصر از جذب رونالدو

پشیمانی النصر از جذب رونالدو

رئیس باشگاه النصر علیه ابرستاره پرتغالی موضع گیری کرد.

پشیمانی النصر از جذب رونالدو

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی زمستان گذشته در اقدامی غافلگیرکننده راهی لیگ برتر فوتبال عربستان شد و به تیم النصر پیوست.

نکته جالب در این انتقال رقم باورنکردنی سعودی ها برای رونالدو است. ابرستاره پرتغالی در سن ۳۸ سالگی دستمزد سالیانه ۲۰۰ میلیون یورو به جیب می‌زند و این رقم گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال شد.

رونالدو این روزها شرایط بدی در عربستان دارد و زمزمه هایی از ترک ریاض شنیده می شود. النصر در جام ها یکی پس از دیگری با رونالدو ناکام می ماند و این شرایط بد ابرستاره پرتغالی را کلافه کرده است.

این مسئول اصلی انتقال رونالدو به عربستان با ابراز پشیمانی، گفت: دوباره در عمرم فریب خوردم. بار اول وقتی بود که ۳ سیخ کباب خواسته بودم ولی به من دو سیخ دادند. دومین بار امضای قرارداد با کریستیانو رونالدو بود!

به نظر می رسد آینده رونالدو در فوتبال عربستان در هاله ای از ابهام قرار دارد. ابرستاره پرتغالی رقم باورنکردنی از سعودی ها به جیب زده ولی تا الان نتوانسته موفقیتی برای تیم شهر ریاض داشته باشد و بعد از حذف از ۳ جام تنها قهرمانی در لیگ مانده که در این رقابت ها هم با کسب نتایج ضعیف امیدشان کمرنگ شده است.

۲۵۷ ۲۵۱

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml