زنگ خطری که به وسیله چین به صدا درآمد

رئیس فدراسیون ووشو در نشست خبری خود در سالن مسابقات کوراش قهرمانی آسیا گفت: چین عملکرد درخشانی در این پیکارها داشت و با چنین حضوری زنگ خطر را برای همه کشورها به صدا درآورد.

 با اعلام روابط عمومی فدراسیون ووشو، کنفرانس خبری امیرصدیقی رئیس فدراسیون ووشو و عضو هیات رئیسه کوراش کنفدراسیون آسیا-اقیانوسیه و “محمد محمدی بریمانلو” دارنده مدال طلای مسابقات کوراش ۲۰۲۳ هانگژو چین با اصحاب رسانه و تلویزیون ملی چین به نمایندگی تمامی از تیم‌های حاضر در این دوره مسابقات برگزار شد.

امیر صدیقی در این نشست خبری اظهار داشت: خیلی خوشحالم که اینجا هستم. همیشه ما از چین خاطرات خوبی داریم. فکر می‌کنم سازماندهی این مسابقات در سطح بسیاری بالایی بود. به چین برای این سازماندهی عالی تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: ۴ ماه دیگر مجددا به چین و شهر هانگژو و این سالن زیبا برمی‌گردیم. نه فقط برای کوراش بلکه برای ووشو هم به هانگژو می‌آئیم. ما در این دوره از مسابقات کوراش قهرمانی آسیا نتایج خوبی کسب کردیم و توانستیم ۲ مدال طلا ۴ نقره و ۲ برنز به دست آوریم. و در بخش آقایان عنوان نایب قهرمانی را کسب کنیم.

رئیس فدراسیون ووشو ایران گفت: به چین تبریک ویژه‌ای می‌گویم. آنها نمایش درخشانی به ویژه در بخش زنان داشت. من فکر می‌کنم کسب ۵ مدال طلا یک نتیجه جالب و عالی است. این سازماندهی چین برای کوراش، باعث شود به زودی اخبار زیادی در مورد کوراش چین بشنویم. زنگ هشدار برای کوراش آسیا با حضور قدرتمند چین به صدا درآمد. کار سختی در بازی‌های آسیایی پیش رو داریم.

همچنین محمد محمدی بریمانلو ضمن ابرازی خوشحالی از کسب مدال طلای رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: امیدوارم چهارماه دیگر هم با طلا این سالن را ترک کنم. سطح فنی و برگزاری این دوره از مسابقات خیلی بالا بود.

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml