کاهش شدید قیمت خودروها در بازار/ این ماشین ۱۷ میلیون ارزان شد!

اقتصاد۱۰۰ نوشت: امروز در بازار خودرو رانا پلاس با قیمت ۵۷۹ میلیون تومان (کاهش ۱۷ میلیون تومانی) به فروش رسید.

 کاهش شدید قیمت خودروها در بازار/ این ماشین ۱۷ میلیون ارزان شد!

از روز ۶ اردیبهشت ماه، موج ریزش قیمت خودرو آغاز شده و پیش بینی کارشناسان و فعالان بازار بر این است که افت قیمت خودروهای داخلی با توجه به سیگنال‌های مثبتی که وجود دارد، ادامه پیدا کند.

اخبار مربوط به واردات خودروهای کارکرده، ترخیص اولین سری از خودروهای وارداتی، افزایش تیراژ تولید و فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودرو (۱۶ اردیبهشت)، باعث شده از تعداد خریداران خودرو در بازار کاسته شود و متقاضیان خرید کارخانه‌ای را اولویت دهند.

امروز در بازار خودرو رانا پلاس با قیمت ۵۷۹ میلیون تومان (کاهش ۱۷ میلیون تومانی) به فروش رسید این در حالی است که روز سه شنبه قیمت این خودرو ۵۹۶ میلیون تومان بود. پارس سال نیز با کاهش ۱۱ میلیون تومانی ۵۹۲ میلیون تومان شد و این قیمت روز گذشته ۶۰۳ میلیون تومان بود.

۲۰۷ اتومات TU۵ نیز کاهش ۲۷ میلیون تومانی را تجربه کرد و به قیمت ۹۸۸ میلیون تومان رسید و این در شرایطی است که روز گذشته قیمت این خودرو یک میلیارد و ۱۵ میلیون بوده است.

خودروی شاهین بیشترین کاهش قیمت را امروز تجربه کرد. این خودرو با کاهش ۳۵ میلیون تومانی با قیمت ۶۴۵ میلیون تومان در بازار به فروش رسید، شاهین روز گذشته ۶۸۰ میلیون تومان بود.

خودروی کوییک s نیز با ۹ میلیون تومان کاهش در بازار، ۳۸۸ میلیون تومان شد؛ روز گذشته قیمت ارزان‌ترین خودرو بازار، ۳۹۷ میلیون تومان بود.

بیشتر بخوانید:

۳۵۲۲۰

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml