کروز، جایی برای پیشرفت و توسعه فردی کارجویان

وی در پاسخ به سوالی در خصوص نحوه جذب نیروی انسانی در مجموعه کروز گفت: وب سایت کروز بستر رسمی جذب منابع انسانی در کروز است ولی از سایر پلتفرم ها مانند جاب ویژن در جذب استعدادها بهره مند هستیم. چنانچه فرد در جاب‌ویژن رزومه داشته باشد کافیست، از طریق این سایت یا درگاه اینترنتی کروز با وارد کردن کدملی، فرصت‌های شغلی موجود را بررسی کند و سوابق خود را در اختیار این مجموعه قرار دهد.

معاون منابع انسانی کروز با تاکید بر اینکه فرآیند جذب نیروی انسانی در کروز حرفه‌ای و مبتنی بر شایستگی و بر اساس شاخص‌های فنی است، گفت: استراتژی کروز جذب، نگهداری و پرورش استعدادهای انسانی کارآمد است؛ کروز در بحث منابع انسانی، همچون سایر فناوری‌ها و محصولات خود پیش‌رو است. به همین دلیل امور رفاهی و توسعه فردی و حرفه‌ای کارکنان جزو مهمترین ارکان منابع انسانی در شرکت است.

منوچهر سلطانی در همین رابطه افزود: فرآیندهای مختلفی برای ارتقاء عمودی و افقی همکاران در شرکت پیش‌بینی شده و افراد دائم در معرض آموزش‌های مختلف هستند. این فرصت پیش‌روی تمام سطوح کارکنان اعم از اپراتور تا کارشناسان متخصص وجود دارد و هریک می‌توانند بر اساس عملکرد خود جایگاهشان را بهبود بخشند. همچنین در خصوص مقولات رفاهی نیز، دائم بازار کار رصد می‌شود تا شرایط زندگی فردی و حرفه‌ای کارکنان معقول باشد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص ازدواج و مسائلی نظیر فرزندآوری کارکنان در دوران اشتغال خود گفت: شرکت کروز نسبت به توسعه فردی افراد عنایت ویژه‌ای دارد و اکنون بالغ بر ۱۱۰ زوج همکار در این مجموعه حضور دارند. وی یادآور شد: حدود ۷۰ درصد از پرسنل کروز، خانم‌ها هستند. ما محیط امنی را برای پرسنل خانم مهیا کرده‌ایم. سرویس رفت و آمد، حقوق عادلانه و سلامت محیط کار از ویژگی‌های شرکت کروز است.

شرکت قطعه‌سازی کروز با ۱۴ هزار نیروی انسانی به عنوان بزرگترین قطعه ساز ایران و خاورمیانه شناخته می‌شود. این شرکت در حوزه ساخت انواع قطعات خودرویی فعالیت دارد در کروز طیف وسیعی از نیروهای اپراتور، کارشناس و مدیران فنی مشغول به کار هستند. کروز همواره به عنوان یکی از جذاب‌ترین مجموعه‌های صنعتی ایران از سوی کارجویان معرفی می‌شود.

 


منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml