فرزاد مجیدی برای پرسپولیسی‌ها کری سنگینی خواند

فرزاد مجیدی، مربی، بازیکن و سرپرست سابق استقلال در خصوص اتفاقات اخیر و به خصوص دربی صحبت‌های جالبی مطرح کرده است.

مجیدی که پس از سالیان طولانی حضور در استقلال به عنوان بازیکن، در پست‌های زیادی در این باشگاه مشغول به کار بوده و از چهره‌های محبوب هواداران محسوب می‌شود، در صحبت‌هایی که انجام داد، نسبت به آن چیزی که پرسپولیسی‌ها در دربی و پس از آن انجام داده‌اند، موضع‌گیری می‌کند.

مجیدی می‌گوید: اول در مورد خود دربی صحبت می‌کنم که متاسفانه این مسابقه با پیروزی پرسپولیس به پایان رسید در حالی که به نظرم شایستگی‌اش را نداشتند.

این تیم استقلال بود که بیشتر تلاش می‌کرد خودش را به دروازه حریف برساند و آنها به اعتقاد من با خوش شانسی این بازی را به نفع خود تمام کردند. از صحنه گل و برخورد توپ به پای بازیکن خودمان که بگذریم، به نظر من نقش اصلی در این مسابقه، همان تصمیمی بود که آقای حیدری در دقایق اولیه گرفت و پنالتی مسلم استقلال را ندید. این پنالتی قطعا تاثیر خیلی مهمی در روند بازی می‌گذاشت و می‌توانست روند بازی را کلا متفاوت از آنچه اتفاق افتاد بکند اما این طور نشد و بازی آن جور که پرسپولیس می‌خواست پیش رفت.

مجیدی در ادامه گفت: البته من کلا معتقد به ناراحت کردن هواداران فوتبال نیستم اما وقتی بعضی از مسائل را می‌بینم نمی‌توانم ساکت بنشینم. طرفداران زیادی به صفحه من مراجعه می‌کنند و از من درباره اتفاقات و مسائل سوال می‌کنند و من چیزی ندارم بگویم. آنها به خصوص از این حرکت (مشت گره کردن) بسیار ناراحتند و به من می‌گویند اگر خودت روی نیمکت استقلال بودی نسبت به این صحنه چه واکنشی نشان می‌دادی؟ در پاسخ به آنها باید بگویم خوشبختانه من در آن لحظه روی نیمکت نبودم وگرنه اتفاق بدی می‌افتاد.

مربی سابق استقلال در ادامه گفت: وقتی دیشب قرعه‌کشی جام حذفی اتفاق افتاد و استقلال و پرسپولیس در دو بازی مختلف قرار گرفتند اول افسوس خوردم اما بعد امیدوار شدم که سومین دربی دو تیم در این فصل در فینال برگزار شود و بچه‌ها شایستگی خود را نشان دهند و قطعا در این مسابقه شرایط مثل بازی قبل نخواهد بود و داور هم حواس جمع‌تر به زمین می‌آید تا اتفاقات بازی قبل تکرار نشود. من فکر می‌کنم بازیکنان هم خیلی برای این مسابقه انگیزه خواهند داشت و در بازی رو در رو شایستگی خود را ثابت می‌کنند و نمی‌گذارند حریف در بازی رو در رو از دستشان در برود.

او در پاسخ به این سوال که با توجه به حریفان سه بازی پایانی شانس استقلال را برای قهرمانی چطور می‌بیند، گفت: طبیعتا شانس پرسپولیس در حال حاضر بیشتر از بقیه تیم‌هاست و به خصوص که آنها بازی‌های آسان‌تری هم خواهند داشت. البته من با بازی‌ای که از گل گهر دیدم به خصوص در نیمه دوم، پرسپولیس احتمال دارد که در تهران امتیاز از دست بدهد. البته بازی پرسپولیس در قائمشهر هم بازی سختی است و من خودم آنجا بودم و از جو آنجا باخبرم می‌دانم نساج‌ها در خانه به هیچ تیمی باج نمی‌دهند. هرچند بازی پیکان هم سختی‌های خاص خودش را دارد. به نظر من قهرمان لیگ از بین استقلال و سپاهان خواهد بود هر چند که پرسپولیس نیز شانس قهرمانی دارد. اما در کل قهرمان واقعی لیگ استقلال است و در دیدار دربی باید نتیجه به سود استقلال رقم می‌خورد.

۲۵۷ ۲۵۱

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml