ویژگی های کفش اسپرت مناسب رانینگ و پیاده روی

کفش‌های رانینگ از جمله پرطرفدارترین محصولات ورزشی هستند که مختص دوندگان برای مسیرهای مختلف با سطوح ناهمواری متفاوت طراحی و تولید شده‌اند. کفش‌هایی که کاربری رانینگ دارند و برای دویدن مناسب هستند از نظر ساختاری کمی با کفش‌های عادی متفاوت می‌باشند. علت اصلی این تفاوت بهبود کارایی کفش و حمایت بهتر از پاها هنگام برداشتن گام‌های سریع است.

برای خرید کفش کتونی  اسپرت مردانه و زنانه  نکات و جوانبی مد نظر بوده که پیشنهاد می‌شود آن‌ها را بدانید تا موقع خرید کفشی را تهیه کنید که کاملاً متناسب با قالب پاهای شما باشد. در ادامه این راهنما ضمن آشنایی با ویژگی کفش رانینگ مناسب، به معرفی اجزای تشکیل‌دهنده این مدل از کفش‌ها نیز خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ویژگی های کفش اسپرت مناسب رانینگ و پیاده روی

کتونی رانینگ یکی از انواع کتونی ها است که برای دویدن استفاده می‌شود. این نوع کتونی ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که آن را برای این کار مناسب کرده است. دویدن و پیاده‌روی،‌ از ورزش‌هایی هستند که بیشتر مردم آن‌ها را انجام می‌دهند و نیاز به وسایل خاصی ندارد. مهم‌ترین چیزی که در پیاده‌روی و دویدن اهمیت دارد، استفاده از کتونی مناسب است. با توجه به اینکه هنگام دویدن، پاها درگیر هستند و زودتر خسته می‌شوند و همچنین امکان آسیب آن‌ها نیز بیشتر است،‌ بهتر است از کتونی هایی استفاده کنید که مخصوص این کار طراحی شده باشند.

هنگام خرید کتونی های رانینگ باید به مشخصات آن توجه کنید و این نکته را در نظر داشته باشید که کفش کتونی  پیاده‌روی و رانینگ با هم تفاوت دارند؛ اگرچه ممکن است که هنگام خرید ظاهری شبیه به هم داشته باشند. هنگام خرید کتونی اصل مخصوص رانینگ و پیاده‌روی ‌بهتر است از فروشگاهی معتبر اقدام کنید.

ویژگی های کفش اسپرت مناسب رانینگ و پیاده روی

فروشگاه کفش کتونی اسپرت آلفا شوز مکان مناسبی برای خریدن انواع کفش کتونی مناسب پیاده روی و رانینگ میباشد.

ویژگی های کفش رانینگ مناسب

تنفس پذیری

تنفس‌پذیری کفش از جمله مهم‌ترین ویژگی کفش رانینگ بوده که از تعریق پا و ایجاد فضایی مرطوب جلوگیری می‌کند. پاها حین گام برداشتن‌های سریع دچار تعریق می‌شوند؛ در نتیجه تنفس‌پذیری کفش بسیار حائز اهمیت است.

پنجه پا

در بخش پنجه پای این محصولات از بالشتک مخصوص بهره‌گیری شده که سبب افزایش راحتی پا در کفش می‌شود؛ به همین دلیل پاها در کفش استاندارد رانینگ تحت فشار نبوده و فراز و فرود پنجه پا روی زمین حین دویدن را به کاری لذت‌بخش و ایمن تبدیل می‌کند.

انعطاف پذیری

این محصولات به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شوند و از میزان انعطاف‌پذیری قابل توجه و استانداردی برخوردار می‌باشند. منعطف بودن این کفش‌ها موجب برداشتن گام‌هایی نرم و راحت می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml