کلاهبرداری ۲۰۰ میلیاردی با صادرات متاعی که فکرش را نمی کنید!

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی هرمزگان یک کلاهبردار با ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری شناسایی و دستگیر شد.

کلاهبرداری ۲۰۰ میلیاردی با صادرات متاعی که فکرش را نمی کنید!

به گزارش اقتصاد۱۰۰، سردار علی اکبر جاویدان بیان داشت: در پی مراجعه و اعلام شکایت احدی از شهروندان به پلیس آگاهی مبنی بر این که عمده فروشی مواد غذائی داشته و شخصی به هویت سجاد م تحت عنوان صادرکننده مواد غذائی به کشور عراق چندین مرتبه از آنها محموله رب گوجه جهت صادرات به کشور عراق خریداری و پول را پرداخت کرده که پس از جلب اعتماد مجدد درخواست دو کامیون رب گوجه به ارزش تقریبی ۲۰ میلیارد ریال برای صادرات به کشور عراق را کرده که طی دو کامیون برای وی ارسال شد.

وی افزود: متهم با همدستی راننده کامیون ها با اقدام متقلبانه بدون پرداخت هیچگونه وجهی بار رب گوجه را تحویل و سپس متواری شده اند.

این مقام ارشد انتظامی هرمزگان اظهار داشت: پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت که با یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی، پس از چندین روز تلاش بی وقفه و شبانه روزی نهایتا مخفیگاه متهم متواری در استان کرمانشاه شناسایی شد.

سردار جاویدان خاطر نشان کرد: اکیپی از کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی با هماهنگی و اخذ نیابت قضایی به محل اختفا متهم متواری در استان کرمانشاه اعزام که با اقدامات گسترده اطلاعاتی وتعقیب ومراقبت های ویژه درمحل های تردد احتمالی متهم ، نهایتا متهم در حین تردد با خودرو سواری شناسایی ودر یک عملیات ضربتی و غافلگرانه دستگیر و پس از انجام تشریفات قانونی به بندرعباس انتقال دادند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان این که در خصوص این مورد کلاهبرداری تاکنون دو مالباخته و شاکی شناسایی شده ، تصریح کرد : متهم در بازجویی های فنی بعمل آمده به ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کرده و حاضر به جبران خسارت مالباختگان گردید که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شد.

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml