یک استقلالی دیگر در آستانه حضور در لیگ امارات

یک استقلالی دیگر در آستانه حضور در لیگ امارات

ورزش سه نوشـت: منابع محلی در امارات از احتمال بالای حضور رضا عنایتی روی نیمکت الامارات خبر می دهند.

یک استقلالی دیگر در آستانه حضور در لیگ امارات

دهه هشتاد با حضور پرتعداد ستاره های ایرانی در فوتبال امارات همراه شد. ستارگانی چون فرهاد مجیدی در الوصل، علی سامره در الشعب، ایمان مبعلی در الشباب و رضا عنایتی در الامارات، بازیکنان تاثیرگذاری شدند که به واسطه حضور چندساله در این باشگاه ها، کماکان مورد توجه مدیران و مالکان اماراتی قرار دارند.

در حالی که فرهاد مجیدی در ابتدای فصل جاری به عنوان سرمربی تیم الاتحاد کلبا مشغول به کار شد تا بعد از حشمت مهاجرانی، همایون شاهرخی و اصغر شرفی، دوره جدید حضور مربی ایرانی در این کشور را آغاز کند.

حضوری که با عمکلرد مثبت او در لیگ ادنوک همراه شد و مجیدی توانست دومین عملکرد برتر تاریخ باشگاه اماراتی را رقم بزند و به این ترتیب رضایت مدیران کلبا از سرمربی ایرانی را شاهد باشیم.

اما به نظر می‌رسد که سال آینده فرهاد در امارات تنها نخواهد بود و احتمالا شاهد حضور یک سرمربی ایرانی دیگر در این کشور باشیم. صحبت از علاقه مدیران الامارات به حضور رضا عنایتی و سپردن هدایت تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه به کاپیتان سابق این تیم اماراتی است.

عنایتی که سه سال خوب را در این باشگاه پشت سر گذاشته، به واسطه کاپیتانی و حضور پررنگ در این تیم، محبوبیت ویژه ای بین مدیران این باشگاه و شیخ الامارات دارد و حالا منابع محلی صحبت از احتمال بالای حضور آقای گل سابق فوتبال ایران در این باشگاه به میان آورده‌اند.

هرجند الامارات با ۵۹ امتیاز از ۲۸ بازی در رده سوم جدول دیوژن اول امارات قرار دارد و شانس صعود به لیگ ادنوک را پیش روی خود می بیند، اما آنها علاقه زیادی به استخدام رضا عنایتی به عنوان سرمربی دارند و این احتمال وجود دارد که حتی در صورت صعود به سطح اول امارات هم سکان هدایت تیم خود را به این چهره شاخص سالهای نه‌چندان دور باشگاهشان بسپارند.

حالا باید دید عنایتی که در دوران حضور خود در فوتبال ایران به عنوان مربی کارنامه قابل قبولی را به جا گذاشته است، چه سرنوشتی برای فصل آینده پیش روی خود خواهد دید.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml