۳۹ سکه و ۲۷ آهنربا در روده یک مرد / توهم خوش اندامی قاتل این مرد شد

به گزارش اقتصاد۱۰۰، تیمی از جراحان با پیدا کردن ۳۹ سکه و ۳۷ آهنربا در روده مردی که فکر می‌کرد خوردن این اجسام باعث افزایش توده عضلانی‌اش می‌شود، شگفت‌زده شدند.

این جراحی عجیب که موفقیت‌آمیز بوده، در بیمارستان دولتی سر گنگا رام دهلی انجام شد.

این بیمار ۲۶ ساله که دچار بحران سلامت روان شده بود، با شکایت از استفراغ مکرر و ناراحتی معده به این بیمارستان مراجعه کرد. طبق گزارش ها، او در طول ۳ هفته قبل به چندین بیمارستان دیگر مراجعه کرده بود. اعضای خانواده بیمار گزارش دادند که او قادر به خوردن هیچ غذایی نبوده است.

اعضای خانواده وی تصریح کردند که بیمار برای چندین هفته سکه و آهنربا مصرف می‌خورده و تحت درمان برای یک بیماری سلامت روان بوده است.

عکس‌برداری با اشعه ایکس از شکم او، اقلام فلزی را قبل از انجام سی‌تی‌اسکن نشان داد که تعداد زیادی از این اشیاء روده را مسدود کرده‌اند و این بیمار ۲۶ ساله به سرعت برای انجام عمل جراحی بستری شد.

روده

تیم پزشکی، ۳۹ سکه و ۳۷ آهنربا به اشکال مختلف ستاره، گلوله، قلب، مثلث و کُره را از روده بیمار خارج کردند.

در طی این عمل، مشخص شد که این فلزات دو حلقه مجزا در روده کوچک ایجاد کرده اند که باعث ایجاد جاذبه مغناطیسی و پاره شدن اندام‌های داخلی شده اند. این اجسام در نهایت خارج شده و نواحی آسیب‌دیده بخیه خوردند.

خوشبختانه پس از یک هفته، بیمار با سلامت کامل ترخیص شد. او بعداً فاش کرد که سکه‌ها را با این باور که فلز روی موجود در آن‌ها به تقویت بدنسازی‌اش کمک می‌کند، خورده است.

او تصمیم گرفت آهنربا بخورد تا مطمئن شود که سکه‌ها در روده‌اش باقی می‌مانند و بدنش روی بیشتری را جذب کند که می‌تواند سمی باشد.

منبع: روزیاتو

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml