ساختمان‌های ناایمن تهران تا ۱۳ روز دیگر تعیین تکلیف میشوند

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تعیین فرصت یک ماهه برای مالکانی خبر داد که به لحاظ ایمنی برای ساختمان‌های ناایمن تهران و احداثی قبل از سال ۹۰ موفق به دریافت پایان‌کار نشده‌اند.

 مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران،قدرت الله محمدی گفت: بمنظور تسهیل در امور شهروندان، مالکانی که به لحاظ ایمنی برای ساختمان‌های احداثی قبل از سال ۱۳۹۰ موفق به دریافت پایان‌کار نشده‌اند، فرصت دارند تا پایان اردیبهشت، تقاضای بررسی مجدد پرونده‌شان را ارسال کنند.

وی افزود: طرح‌های ساختمانی که به علت موضوعات ایمنی و آتش نشانی تاکنون موفق به دریافت پایان کار نشده اند، از یکم اردیبهشت تا اول خرداد ۱۴۰۲، با حداکثر مساعدت و البته رعایت خطوط قرمز ایمنی و آتش نشانی، بازنگری می‌شود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: همه افرادی که در این خصوص نیاز به بررسی و بازنگری پرونده خود دارند، طرح‌هایی که قبل از سال ۱۳۹۰ به همراه پروانه، دستورالعمل ایمنی و آتش نشانی دریافت کرده اند، می‌توانند درخواست‌های کتبی خود را از طریق ایمیل pishgirifarakhan ۱۲۵@iran.ir با ذکر مشخصات کامل، شماره پرونده و شماره تماس برای هماهنگی‌های لازم ارسال کنند.

قدرت الله محمدی افزود: پس از اولویت بندی بر اساس درخواست‌های ارسالی فقط با حضور مالک جلسات ملاقات مردمی برگزاری و اقدامات لازم انجام خواهد شد.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml