۵ شغل با حقوق بالای ۴۰ میلیون تومان در تهران!

اقتصاد ۱۰۰- برای مثال، شغل‌های فناوری اطلاعات، مهندسی، مدیریت، مشاوره، پزشکی و حقوق از جمله شغل‌های با حقوق بالا در کلانشهرها هستند که نیازمند تخصص عالی، تجربه کاری قوی و مدارک تحصیلی مناسب هستند.

5 شغل با حقوق بالای 40 میلیون تومان در تهران!

در این گزارش ۵ شغل با حقوق ۴۰ میلیون تومان و بالاتر در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام مدیر بازاریابی

یک شرکت فعال در زمینه آگهی و تبلیغات به دنبال استخدام یک مدیر بازاریابی با حقوق ۴۵ میلیون تومان است. این مدیر برای شروع همکاری با این شرکت به حداقل ۵ سال سابقه کاری در زمینه مرتبط، مدرک لیسانس بازاریابی، ارتباطات یا رشته‌های مرتبط دیگر و همچنین مهارت‌های تحلیلی و حل مسئله عالی نیاز دارد. از وظایف این فرد می‌توان به ایجاد و اجرای استراتژی بازاریابی مبتنی بر داده در چندین کانال اشاره کرد.

استخدام مدیر مارکتینگ

یک شرکت بین المللی که در زمینه تولید سقف کشسان فعالیت می‌کند به مدیر مارکتینگ برای رهبری تیم دیجتبال مارکتینگ نیاز دارد. فرد برای شروع همکاری با این شرکت به بیش از سه سال سابقه کاری، مدرک کارشناسی ارشد و برای آقایان به معافیت دائم یا پایان خدمت نیاز دارد. شرکت برای این موقعیت شغلی ۴۵ میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است.

استخدام حسابدار ارشد

شرکتی که در زمینه واردات کالا فعالیت می‌کند، حسابدار ارشد با حقوق ۴۰ میلیون تومان استخدام می‌کند. فرد مورد نظر این شرکت باید به ثبت اسناد حسابداری، مغایرت‌گیری بانکی، اظهارنامه ارزش افزوده، گزارشات فصلی، اظهارنامه عملکرد، لیست بیمه و مالیات حقوق مسلط باشد. برخورداری بیش از سه سال سابقه کاری مرتبط برای تصدی این شغل الزامی است.

استخدام کارشناس شبکه‌های اجتماعی

مجموعه‌ای که در زمینه آموزش فعال است به کارشناس شبکه‌های اجتماعی نیاز دارد. این فرد باید به اینستاگرام و الگوریتم‌های آن آشنایی کامل داشته باشد. افزایش فالوور، افزایش بازدید استوری، خلاقیت در تولید محتوای تبلیغاتی و مدیریت تمام امور مربوط به اینستاگرام این مجموعه به عهده این کارشناس خواهد بود. این فرد باید بیش از سه سال سابقه کاری مرتبط داشته باشد و ۴۰ میلیون تومان حقوق دریافت خواهد کرد.

استخدام مدیر اجرایی

شرکتی که در زمینه صنعت پوشاک فعال است به مدیر اجرایی آقا با حقوق ۵۰ میلیون تومان نیاز دارد. فرد مورد نظر این شرکت باید دارای سابقه مدیریت کلان در مجموعه‌های مرتبط باشد. مشارکت در امور راهبردی و توسعه سازمان، پیشبرد موارد اجرایی شرکت و تهیه گزارش‌های مالی و غیر مالی برای دستیابی به راهکارها و اصلاحات ضروری از وظایف این فرد خواهد بود.

منبع:کاماپرس

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml