اتفاق عجیبی که برای سردار آزمون در آلمان افتاد

در بازی‌های قبلی چندین بار شاهد بودیم که سردار آزمون در موقعیت گل‌زنی قرار می‌گیرد اما بازیکنان لورکوزن او را نمی‌بینند.

یکی از نکات عجیبی که در بازی‌های قبلی لورکوزن به وضوح مشاهده شده این است که بازیکنان این تیم، مخصوصا هافبک‌ها خیلی خوب نمی‌توانند سردار را تغذیه کنند.

نکته عجیب‌تر ماجرا این است که در بازی‌های قبلی چندین بار شاهد بودیم که سردار آزمون با جایگیری‌های بسیار خوب در موقعیت گل‌زنی قرار می‌گیرد اما بازیکنان لورکوزن او را نمی‌بینند یا به نوعی خساست به خرج می‌دهند. مقابل یونیون برلین هم سردار یکی دو بار در موقعیت گل‌زنی قرار گرفت اما باز هم هم‌تیمی‌هایش او را ندیدند.

تکرار این موضوع در بازی‌های قبلی باعث شده کمی این مسأله عجیب به نظر برسد. آن هم در مورد سردار که نشان داده به‌خوبی می‌تواند از موقعیت‌های گل‌زنی استفاده کند و قطعا اگر به‌درستی توسط هم‌تیمی‌هایش در لورکوزن تغذیه شود، گل‌های بیشتری به ثمر خواهد رساند. لورکوزن هم با توجه به تساوی مقابل یونیون برلین و همچنین اختلاف ۸ امتیازی با فرایبورگ در فاصله ۴ هفته تا پایان بوندس لیگا، احتمالا بخت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را از دست می‌دهد و باید به فکر بازی در لیگ اروپا باشد.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml