هیچ ایرانی مثل من از پرسپولیس متنفر نیست!

محسن فروزان با انتشار پستی در فضای مجازی به حواشی اخیر واکنش نشان داد.

محسن فروزان، دروازه‌بان تیم گل‌گهر در جریان شکست ۴ بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس عملکرد ضعیفی داشت و این موضوع با واکنش بعضی هواداران استقلال مواجه شد.

او حالا با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به اتفاقات آن بازی و حواشی به وجود آمده واکنش نشان داده است. فروزان در پست خود نوشت:

«هیچوقت کسی رو قضاوت نکنید چون سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا توی یک کوچه بن بست شما رو توی همون شرایط قرار بده. هر بازیکن و گلری روز بد دارد و متاسفانه روز بد من به بازی یکی به آخر که در قهرمانی تیم‌ها خیلی تاثیرگذار بود، رقم خورد. آن هم مقابل پرسپولیس که پخش زنده تلویزیونی و در ورزشگاه آزادی بود که بیشتر به چشم آمد و متاسفانه روز بد من در آنجا رقم خورد. خیلی راجع به این بازی حرف دارم. روز بد من بود که اگر ۱۰ توپ دیگر هم می‌آمد گل می‌شد. ولی حرف‌های تعدادی از افراد و طرفداران استقلال واقعا ناراحتم کرد. بسیاری از هواداران استقلال می‌دانند عاشق استقلال هستم و کسی نیست که این موضوع را نداند، اما عده خیلی کمی که البته بنظرم استقلالی نیستند، حرف از تبانی و اینطور مسائل می‌زنند که واقعا خجالت‌آور است. تا به حال در عمرم چنین روزهایی تجربه نکرده بودم. واقعا یک سری افراد ناراحتم کردند. چطور است که من ۱۰ سال انقدر کُری با پرسپولیس داشتم و کل استادیوم به من فحش ناموس می‌دهند ولی بیایم و جلوی این تیم تبانی کنم تا قهرمان شود؟ کدام آدم عاقل این برداشت‌ها را دارد؟ مطمئن باشید هیچ شخص ایرانی به اندازه من از پرسپولیس متنفر نیست. چطور می‌توانم با این تیم تبانی کنم تا قهرمان شود؟»

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
https://akhbartimes.ir/sitemap_index.xml