قهرمانی پرسپولیس با تک گل عیسی آل کثیر

حسن خان محمدی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می گوید قرمزپوشان تهرانی با تک گل عیسی آل کثیر قهرمان لیگ برتر خواهند شد.

ناصر قراگزلو: حسن خانمحمدی قبل از این سه بار برای ما بازی‌های مهم این فصل پرسپولیس در جام حذفی و لیگ را پیش‌بینی کرده که هر سه بار درست از آب در آمده. به همین دلیل در آستانه بازی پایانی پرسپولیس مقابل نساجی که سرنوشت یک فصل پرسپولیس به نتیجه آن دیدار بستگی دارد با پیشکسوت پرسپولیس که تبحر خاصی در پیش‌بینی دارد، همکلام شدیم.

در خصوص شرط‌بندی که بعد از دریافت چهار گل به دروازه‌بان گل‌گهر نسبت داده شد چه صحبتی دارید؟
این قبیل صحبت‌ها درست نیست. مثلاً دروازه‌بان پیکان هم گل‌های بدی از تیم سپاهان خورد و روی یکی دو گل مقصر بود اما با وجود این نباید از هر اشتباه دروازه‌بان تحت عنوان شرط‌بندی و بقیه موارد نام برد.

دلیل برد پر گل پرسپولیس را در چه مسأله‌ای می‌دانید؟
قلعه‌نویی از زمانی که رفت به نظرم قدرت تیم سیرجانی نصف شد و انگار که قدرتش ۵۰ درصد کاهش یافت. جدا از این مسأله پرسپولیس بسیار پر قدرت بازی کرد به نحوی که چهار گل زد و شاید می‌توانست سه گل دیگر هم به حریفش بزند اما هر چه بود مهم کسب سه امتیاز بود که پرسپولیس به آن رسید و دوباره صدر را در اختیار گرفت تا به عنوان اولین شانس قهرمانی باقی بماند.

اما فکر نمی‌کنید بازی مقابل نساجی در زمین این تیم با حضور تماشاگر اندک نسبت به تیم میهمان دشواری‌های خاص خودش را دارد؟
درست است کیفیت زمین چمن نساجی مانند ورزشگاه آزادی نیست اما انگیزه‌های بالای پرسپولیس برای قهرمانی را نادیده نگیرید که بازیکنان می‌دانند همه تلاش‌ یک فصل‌شان به نتیجه این دیدار بستگی دارد. از این رو پرسپولیس با همه وجود تلاش می‌کند تا پیروز شود و هیچ انگیزه‌ای نمی‌تواند بالاتر از این نکته باشد. بنابراین بازیکنان پرسپولیس به لحاظ انگیزشی در بالاترین رده قرار دارند و این مهم یکی از برگ‌های برنده پرسپولیس است.

قهرمانی پرسپولیس با تک گل عیسی آل کثیر

چرا عیسی مانند دربی و بازی جام حذفی مقابل گل‌گهر نتوانسته در سایر بازی‌ها برای پرسپولیس گل بزند؟
عیسی بازیکنی است که خیلی برای تیم پرسپولیس تأثیرگذار بوده و فراموش نکنید درست است او روز جمعه گل نزد اما روی گل‌ها تأثیر بسزایی داشت. در واقع با دوندگی زیاد و حرکات انفجاری‌اش نظم خط دفاعی حریف را به هم ریخت. این بار هم من اعتقاد دارم پرسپولیس با گل عیسی قهرمان خواهد شد.

سه بار پیش‌بینی کردید و هر سه بار هم پیش‌بینی‌تان درست از آب در آمده!
به هر حال من برد پرسپولیس مقابل سپاهان در جام حذفی و پس از آن برد پرسپولیس مقابل گل‌گهر در جام حذفی را پیش‌بینی کرده بودم و برای بار سوم گفتم که پرسپولیس یک بر صفر دربی را از رقیب سنتی‌اش می‌برد که همین طور هم شد. از این رو برای بار چهارم هم پیش‌بینی می‌کنم که پرسپولیس یک بر صفر با گل عیسی از سد نساجی می‌گذرد و قهرمان می‌شود امیدوارم این بار هم پیش‌بینی‌ام درست از آب در آید.

چطور شما این قدر دقیق پیش‌بینی می‌کنید نوستراداموس هستید یا قضیه چیز دیگری است که به هر حال ما را یاد پیش‌بینی‌های هشت پای آلمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ می‌اندارد که همه پیش‌بینی‌هایش هم درست از آب در می‌آمد!
مربیان پرسپولیس با این تیم زندگی می‌کنند. در مقطعی از فصل در حال از دست دادن قهرمانی بودیم اما با ذهنیت قوی دوباره برگشتیم. خوشبختانه شرایط پرسپولیس در چند بازی اخیر چه به لحاظ فنی و روانی عالی بوده است و حالا همه می‌دانند که با سه بازی قوی، فصل برای پرسپولیس با دو جام تمام خواهد شد.

در جام حذفی شرایط پرسپولیس را در رویارویی با هوادار چگونه ارزیابی می‌کنید؟
پرسپولیس تیم هوادار را شکست خواهد داد و انتقام سختی از این تیم خواهد گرفت. در ورزشگاه دستگردی پرسپولیس روی شانس تیم هوادار متحمل باخت شد اما اطمینان دارم که پرسپولیس تیم هوادار را شکست خواهد داد و انتقام سختی از تیم هوادار خواهد گرفت و به فینال خواهد رسید. بازی چه در دستگردی برگزار شود یا ورزشگاه دیگر فرقی ندارد چون در هر ورزشگاهی پرسپولیس از سد تیم هوادار می‌گذرد.

فینال بین دو تیم سرخابی را که احتمال تحقق‌اش بسیار زیاد است، چگونه ارزیابی می‌کنید؟
فینال جالبی خواهد شد اما اجازه بدهید لیگ تمام شود بعد در این رابطه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

 

منبع

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا