یک آپارتمان نوساز در شمال تهران را با ۲۰ آپارتمان تاخت بزنید

اقتصادآنلاین نوشت: مشاوران املاک در منطقه یک تهران از افزایش چند برابری قیمت مسکن در این منطقه نسبت به سال گذشته خبر می‌دهند.

یک آپارتمان نوساز در شمال تهران را با ۲۰ آپارتمان تاخت بزنید

بررسی‌ ما از فایل‌های مشاوران نشان می‌دهد که قیمت یک آپارتمان نوساز در منطقه یک تهران با متراژی بالاتر از ۳۰۰ مترمربع در محله‌های همچون «ولنجک، الهیه، زعفرانیه، فرمانیه، قیطریه و …» رقمی بین ۹۰ تا ۱۱۵ میلیارد تومان است.

اما با این رقم چند خانه ۱۰۰ متری در سایر نقاط تهران می‌توان خرید؟ بنا به مشاهدات میدانی ما، می‌توان با ۱۰۰ میلیارد تومان، پنج واحد آپارتمان با متراژ ۱۰۰ مترمربع با میانگین قیمت ۲۰ میلیارد تومان در محله‌های نیاوران و آجودانیه و یا ۱۰ واحد آپارتمان با میانگین قیمت ۱۰ میلیارد تومان در محله‌های پونک، جنت آباد، ستارخان و یا ۶ واحد آپارتمان در محله‌های سعادت آباد و پاسداران با میانگین قیمت ۱۵ میلیارد تومان و یا ۲۰ واحد آپارتمان با میانگین قیمت پنج میلیارد تومان در خانی آباد، شمیران نو، نواب، سلسبیل، جوادیه و نازی آباد خریداری کرد.

همچنین با یک بودجه ۱۰۰ میلیارد تومانی می‌توان ۲۵ واحد آپارتمان با متراژ ۶۰ مترمربع و میانگین قیمت ۴ میلیارد تومان در محله‌هایی همچون پامنار، تهران‌سر، آذربایجان، مسعودیه، جیحون، سلسبیل و یا ۳۳ واحد مسکونی با میانگین قیمت ۳ میلیارد تومان در جیحون، گمرک، بریانک، شمیران نو و یا ۵۰ واحد آپارتمان با متراژ ۴۰ تا ۵۰ مترمربعی با میانگین قیمت ۲ میلیارد تومان در محله‌هایی همچون مولوی، شمیران نو، خانی آباد، ظهیر آباد، جی، عبدل آباد، شهرک کیانشهر، مسعودیه، خریداری کرد که البته لازم به ذکر است که احتمال دارد برخی از این واحدها دارای رهن و یا وام باشند.

بیشتر بخوانید:

۴۶۲۱۷

منبع

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا